banner851

banner955

“TÜM KÖYLERİMİZDE ÇALIŞMALAR ARALIKSIZ SÜRÜYOR”

AK Parti Yığılca İlçe Başkanı Dursun Albayrak, ilçeye bağlı Dibektaş Köyü’nde devam eden su kanalı çalışmalarını yerinde inceledi. Albayrak, “İlçeye bağlı tüm köylerimizde hizmetlerimiz aralıksız devam ediyor.” dedi.

Yığılca 08.06.2020, 17:00 08.06.2020, 16:11
3834
“TÜM KÖYLERİMİZDE ÇALIŞMALAR ARALIKSIZ SÜRÜYOR”
banner1032

Yığılca ilçesine bağlı Dibektaş Köyü’nde, Düzce İl Özel İdaresi tarafından bir süre önce başlatılan su gider kanalları açma çalışmaları devam ediyor. Bugün bölgeye giden AK Parti Yığılca İlçe Başkanı Dursun Albayrak, çalışmaları yerinde inceledi.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Albayrak, Yığılca ilçesine bağlı tüm köylerde çalışmaların aralıksız devam ettiğini söyleyerek, “İlçemizde bulunan bütün köylerde yoğun bir çalışma var. Köylerimizde devam eden yol, su ve diğer sorunlarla ilgili çalışmalar devam ediyor. Köy muhtarlarımızın, köylerinde bulunan sorunları bildirmeleri halinde, o sorun ile ilgili gerekli çalışmaları yapıyoruz. Salgın döneminde de hiçbir çalışmada aksaklık yaşanmadı.” dedi. 

Yorumlar (2)
Dibektaş 2 yıl önce
Biz dibektaşda oturuyoruz yolumuzun bir kısmı asfalt yarısından fazlası köstebek yuvası gibi ne zaman geldilerde kanal açılmış biz neden görmedik nedense hiç bir çalışma yok bizim yolda hala aynı enkısa zamanda yolumuzun yapılmasını istiyoruz çocuklar okula giderken taşımalı eğitim merkeze gidip gelinceye kadar çocuklar eve pert geliyorlar yol çok kötü inşAllah bir an önce yapılır
Fahrettin Çelik 2 yıl önce
Yolların su giderleri düzgün bırakılırsa kolay bozulmayacağını düşünüyorum.Köylünün ortak kullandığı tarla yollarına da çalışmalar yapılır köye girecek tonajlı araçlara da tonaj uygulanırsa çok güzel olur
13
kapalı