banner851

banner614

VALİ DAĞLI'DAN YIĞILCA'YA ZİYARET

banner619

Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Düzce İl Jandarma Alay Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya ile birlikte Yığılca ilçesini ziyaret ederek, inşaat çalışmaları devam eden Yığılca İlçe Ziraat Odası binasında incelemelerde bulundu.

banner846
Yığılca 07.05.2020, 12:00
1542
VALİ DAĞLI'DAN YIĞILCA'YA ZİYARET
banner844

Yığılca İlçesinde inşaat çalışmalarına geçtiğimiz yıllarda başlanan Ziraat Odası binası yükselmeye devam ediyor. Dün Yığılca İlçesini ziyaret eden Vali Dr. Zülkif Dağlı ve İl Jandarma Alay Komutanı Mustafa Çetinkaya, inşaat çalışmalarını yerinde inceledi.

İncelemeler sırasında Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, AK Parti İlçe Başkanı Dursun Albayrak, Ziraat Odası Başkanı ve AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Yılgın da hazır bulundu.

İnşaat çalışmaları hakkında Yığılca Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Yılgın’dan bilgi alan Vali Dağlı, incelemelerin ardından, Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaret ile ilgili Öncü Haber’e bilgi veren Yığılca Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Yılgın, “Çiftçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için, geçtiğimiz yıllarda yeni Ziraat Odası binamızın inşaat çalışmalarına başladık. İnşaatımızı kısa süre içerisinde tamamlamayı hedefliyoruz. Bugün de Sayın Valimiz Zülkif Dağlı, Yığılca İlçesine yaptığı ziyarette binamızı inceledi ve bize her türlü desteğin verileceğini söyledi. Biz kendisine teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1)
yığılcalı 1 yıl önce
Allah aşkına düzceyede uygulasın ev izalasyonu çıkmasınlar ptt önünde kuyruk ne mesafe ne bişey cezayı yığılca çeker çünkü bizim halkımıza sahip çıkan yok belediye başkanı ilçe başkanları uyuyor halk kimin umrunda çünkü tuzları kuru yetkililerin buna bir an önce ilgilenmesini istiyoruz
21°
parçalı bulutlu