banner615

banner614

banner701

VEKİL YILMAZ ULAŞTIRMA BAKANI’NDAN DESTEK SÖZÜ ALDI

banner619

Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun kapısını çalan MHP Milletvekili Ümit Yılmaz, verimli bir görüşme gerçekleştirdi. Yıllardır bitirilemeyen Yığılca Yolu ve sürücülerden çok şikayet alan D-100 üzerindeki kavşaklar başta olmak üzere Düzce’nin ulaşımda yaşadığı tüm sorunları Bakan Karaismailoğlu’na aktaran Milletvekili Yılmaz, “İlimiz için oldukça faydalı bir görüşme gerçekleştirdik.” değerlendirmesinde bulundu.

Yığılca 14.10.2020, 12:18
1199
VEKİL YILMAZ ULAŞTIRMA BAKANI’NDAN DESTEK SÖZÜ ALDI

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, memleketinin sorunlarını ilgili bakanlara bizzat ileterek, çözüm için sözler almaya devam ediyor.

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Bakan Karaismailoğlu'nun makamında gerçekleşen ziyarette Milletvekili Ümit Yılmaz, Düzce ve ilçelerine yönelik ulaştırma ve altyapı çalışmalarına ilişkin bilgi alışverişinde bulunuldu.

Karadeniz bölgesi için Raylı Sistem Projesi planlanıyor

Milletvekili Yılmaz’ın yaptığı yazılı açıklamada, “Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Adil Karaismailoğlu'nu ziyaret ettik. Akçakoca- Karasu sahil yolu, Kuzeybatı çevre yolu, Yığılca Yolu, Olimpiyat Kavşağı, Öztürkler Kavşağı, Kervan Kavşağı, Çoban Kavşağı ve tamamlanamayan yollar hakkında konuştuk. Düzce’de yapımı devam eden ilçe yollarının durumu hakkında istişarelerde bulunduk. Ayrıca sayın bakanımız Karadeniz bölgesi için planlanan Raylı Sistem Projesi ile alakalı da ilgileneceklerini söylediler. Kısacası ilimiz için oldukça faydalı bir görüşme gerçekleştirdik. Sayın Bakanımıza Düzce’miz adına bizlere göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkürlerimizi sunarım.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (2)
Yamalı Pantalon 2 hafta önce
Adam,Adam. Sende olmasan memleketimin hali nicedir. Diğer sözde vekiller anca el kaldırıp indirsin mecliste. Pardon düğün derneklerede gidiyorlardı.
Osman 2 hafta önce
Düzce'nin Akpartili vekilleri otururken MHPli vekil, Akpartili bakanla ilin sorunlarını çözüyor. Görün bunu Düzceliler.
25°
açık