banner851

banner955

YALÇIN İSTİFA ETTİ

MHP’de şok istifa… 17 yıldır MHP Yığılca İlçe Başkanlığı görevini yürüten İlhan Yalçın, sağlık sorunları ve yoğun iş temposunu gerekçe göstererek görevinden istifa ettiğini duyurdu.

Yığılca 03.10.2022, 15:53
4847
YALÇIN İSTİFA ETTİ

Başkanlığı görevinde bulunan, Yalçın sağlık sorunları ve yoğun iş temposunu gerekçe göstererek, ilçe başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Öncü Haber Merkezine yaptığı açıklamada Yalçın, “17 yıldır yürütmüş olduğum MHP İlçe Başkanlığı görevimden, yaşadığım sağlık sorunları ve yoğun iş tempom nedeniyle istifa ettim. Yakın bir zamanda bacağımdan ameliyat olacağım” dedi.

Caboğlu: “İstifası bizi üzdü”

Yalçın’ın istifası ile ilgili değerlendirmelerde bulunan MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu ise, “Uzun yıllar, ilçe Başkanlığı görevinde bulunan İlhan Yalçın, görevinden sağlık sorunlarını ve yoğun iş temposunu gerekçe göstererek istifa etmiştir. Dava arkadaşımız olan İlhan Yalçın’ın istifası bizi üzdü” diye konuştu.  

Yalçın, Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam’ın, belediye seçimlerini kazanmasında önemli rol oynamıştı.  

Yorumlar (3)
İnşallah öyledir 2 ay önce
Gerçekten sağlık sebebi ise Allah şifa versin, yok başka bir şey için sağlık sebep gösteriliyordu yukarda Allah var böyle biline.
Yığılcalı 2 ay önce
İstifayı isteyen capoğludur.
Timsah göz yaşı döküyor.
Asıl mesele TSO seçimleridir..
Tacettin 2 ay önce
İP davet etmiş ... mi ...