banner851

banner955

YENİ İLÇE BAŞKANI DAŞSIN OLDU…

MHP Genel Merkezi tarafından İlhan Yalçın’ın istifası ile boşalan MHP Yığılca İlçe Başkanlığı’na Hasan Daşsın’ın ataması yapıldı. Daşsın’ın yönetiminde Yığılca’nın sevilen isimleri olması, dikkat çekti.

Yığılca 26.10.2022, 13:16 26.10.2022, 15:39
1540

İlhan Yalçın’ın istifası sonrası boşalan MHP İlçe Başkanlığı koltuğuna Hasan Daşsın getirildi. MHP Genel Merkezi tarafından yapılan atama yazısı partiye ulaştırıldı.

MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, MHP Yığılca İlçe Başkanı Hasan Daşsın’a görevinde başarılar dileyerek “Yığılca, Cumhur İttifakının birlik ve beraberlik içinde yürütüldüğü örnek ilçelerimizden birisi. Bu birlik ve beraberliği bozmadan çalışarak, 2023 ve 2024 seçimlerinden de başarıyla çıkacağımızdan hiç kuşkum yok.  Hasan başkanımız ve yönetim kurulunun yeni görevi ilçemize, şehrimize, Milliyetçi Hareket Partimize, Cumhur İttifakımıza hayırlı uğurlu olsun. Başarılar dilerim” diye konuştu.

MHP Yığılca İlçe Başkanı Hasan Daşsın ise, göreve gelmesiyle birlikte MHP ve Cumhur ittifakının başarısı için gece gündüz demeden çalışacağını belirterek “Genel Başkanımız Devlet Bahçeli tarafından MHP ilçe başkanlığı görevi bize tevdi edilmiştir. Bu görevi bizlere layık gören başta Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, Genel Başkan Yardımcımız Semih Yalçın ve İl Başkanımız İlhami Caboğlu’na teşekkür ediyorum. Yönetimimizi oluşturduk. En kısa zamanda görev dağılımı yapıp 2023 ve 2024 seçimleri için çalışmalarımıza başlamak istiyoruz. Hedefimiz, Cumhur İttifakı ortağımız AK Parti yönetimleriyle birlik ve beraberlik içerisinde, önce 2023 genel seçimlerinden, ardından 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinden başarıyla çıkmak. Ben bu vesileyle partimizde hizmeti bulunan ve emeği geçen herkesi teşekkür ederim ” dedi.

Yığılca İlçe Başkanı Hasan Daşsın’ın yönetim listesi şu isimlerden oluştu:

Abdullah Ergin, Asım Kara, Ahmet Balcı, Arif Kaz, Cahit Daşsın, Engin Çelik, Emirhan Kabuk, Fatih Tuncel, Ferhat Gültekin, Feriha Öztürk, Faruk Sezer, Halit Durmaz, Hasan Şahin, Kerim Çağlayan, Mücahit Kazan, Mehmet Yabancı, Metin Acar, Muhsin Çıracı, Mevlüt Sürücü, Özcan Çilingir, Recep Öztürk, Recep Çağlayan, Recep Ali Kurcadüz, Sadettin Arı, Sabahattin Keskin, Şendoğan Tekin, Taner Baltacı, Tezcan Çilingir ve Zekeriya Uğurlu.

Yorumlar (5)
Karadeniz 1 ay önce
Yorumlara bak teror partileri ve ortaklarindan olusan kora varda MHP MI olmayacakmis, MHP TEK ALAYINIZ COK OLSUN FARKETMEZ...
Nedim T. 1 ay önce
Kapatın boşa kira ödemeyin. Demedi demeyin. Size inat oyum chp ye.
08YAVUZ81 1 ay önce
Her neyse
belediyeci 1 ay önce
ilçeler bir bir gidiyor. bayram değil seyran değil, hayırdır inşAllah. il başkanına ne zaman sıra gelecek
halk 1 ay önce
VAH VAH..ÖYLE Bİ PARTİMİ KALDI..AKP NİN KUKLASI OLMUŞ..
Yeni Sayımız