banner851

banner614

YIĞILCA ÇPL’DEN ÖĞRENCİLERE OYUN DESTEĞİ

banner619

Koronavirüs salgını nedeniyle, uzaktan eğitim gören öğrencilere, Yığılca Çok Programlı Anadolu Lisesinden oyun desteği geldi. Okulun Mobilya ve İç Mekân Tasarım Bölümünde imal edilen “Pul Geçirme Oyunu” konsolları, öğrencilere ücretsiz olarak dağıtılıyor.

banner846
Yığılca 11.04.2020, 12:33 11.04.2020, 12:49
2068
YIĞILCA ÇPL’DEN ÖĞRENCİLERE OYUN DESTEĞİ
banner844

Tüm dünyada küresel bir kriz haline gelen Yeni Tip (Covid – 19) salgını nedeniyle 16 Mart 2020 tarihinde okulların tatil edilmesiyle, uzaktan eğitim süreci resmen başlamıştı. Evlerinde uzaktan eğitim görmek zorunda kalan öğrenciler için, Yığılca Çok Programlı Anadolu Lisesi, “Pul Geçirme Oyunu” konsolları hazırladı.

İlçe genelinde, öğrencilerin evlerinde aileleri ile birlikte güzel vakit geçirmesi için hazırlanan oyun konsollarının dağıtımına ücretsiz olarak dağıtımına başlandı.

Yığılca Çok Programlı Anadolu Lisesi Mobilya ve İç Mekan Tasarım Öğretmeni Turgay Dinç ve diğer öğretmenlerin ürettiği oyun konsollarına öğrencilerin taleplerinin yoğun olduğu öğrenildi. 

Yorumlar (9)
Gökmen Zeki 1 yıl önce
Tebrikler hocalarım
Mustafa 1 yıl önce
Gerçekten çok güzel bir proje olmuş. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum . Bu projede emeği geçen tüm öğretmenleri tebrik ediyorum .
Dishekimi 1 yıl önce
Çok başarılı bi uygulama olmuş kimin aklına geldiyse kimler vesile olduysa sonsuz teşekkürler böyle beyinlere bu ülkenin ihtiyacı var
Muzaffer 1 yıl önce
Çok güzel bir olay. Emeği geçen, başta öğretmenlerimiz olmak üzere herkesi kutluyorum.
İstanbullu 1 yıl önce
Gerçekten böyle düşünceli öğretmenleri olduğu için Düzce çok şanslı. Bütün öğretmenlerin emeğine sağlık
Dr. Levent Gürleyen 1 yıl önce
İyi bir fikir ve bu fikir emek ile birleştiğinde böyle güzel işler çıkabiliyormuş demek. Bu fikiri uygulamaya geçiren Okul Müdürü Mehmet Yılmaz ve Yığılca İlçesi için çok büyük bir kazanç olan Mobilya ve İç Mekan Tasarımı Bölümünün tecrübeli öğretmenlerinden Turgay Yaman Hocamıza çok teşekkür ediyor, fark ve fayda yaratmalarından ötürü de ayrıca tebrik ediyorum.
ens 1 yıl önce
basit fakat etkili bir proje tebrik ederim
Yigilcali 1 yıl önce
Emeği geçen ogretmenlerjmize teşekkür ederiz. Gerçekten güzel düşünülmüş bir etkinlik.
Menekşe 1 yıl önce
Hocam elinize sağlık böyle öğretmen olursa çocuklar okula koşarak gider eğitim sadece var olanı aktarmak değil bunu yaparken bunaltmamaktır. İşte örnek öğretmen umarım biraz feyz alır despotlar...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
29°
açık