banner851

banner614

YIĞILCA’DAKİ OKULLARA BAĞIŞLANACAK

banner619

Düzce’de İl Sağlık Müdürlüğü ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü işbirliğiyle kitap okuma ve hediyeleşme seferberliği kapsamında “Kardeşine Bir Kitap da Senden Olsun” kampanyası başlatıldı. Kampanya ile toplanacak kitaplar, Yığılca’da bulunan köy okullarına bağışlanacak.

banner846
Yığılca 21.02.2020, 14:46
730
YIĞILCA’DAKİ OKULLARA BAĞIŞLANACAK
banner844

Düzce’de öğrencilerin daha fazla kitap okumasını sağlamak amacıyla kampanyalar devam ediyor. Bu kapsamında Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı öncülüğünde İl Sağlık Müdürlüğü ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü işbirliğinde “Kardeşine Bir Kitap da Senden Olsun” etkinliği başlatıldı.

Konuya ilişkin Düzce Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamada şunlar kaydedildi:

“Valimiz Sayın Dr. Zülkif Dağlı’nın talimatlarıyla hayat boyu öğrenme faaliyetleri kapsamında İl Sağlık Müdürlüğü ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü işbirliğiyle kitap okuma ve hediyeleşme seferberliği; “Bilen unutur, kitap unutmaz. Kardeşine bir kitap hediyen olsun, o da seni unutmasın.” sloganıyla başlatılmıştır. Kampanya ile toplanacak kitapların, ilimiz Yığılca ilçesinde bulunan köy okullarına bağışlanması planlanmaktadır. Bu seferberliğe katkıda bulunmak isteyen vatandaşlarımız kitapları kendilerine en yakın resmi kurum ve kuruluşlarda bulunan kitap toplama kutularına bırakarak kampanyaya katkıda bulunabilir.”

Yorumlar (1)
düzceli 1 yıl önce
millieğitim müdürlüğü neden yok