banner851

banner614

YIĞILCA'DAKİ OLAYDA YENİ GELİŞME

banner619

Yığılca'da Suriye rejim güçlerinin menfur saldırısını kınamak ve Bahar Kalkanı harekatıyla şehitlerimizin kanını yerde bırakmayan kahraman Mehmetçiklerimize desteklerini göstermek isteyen bir grup lise öğrencisinin Yığılca İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Aldırmaz tarafından engellenmesine ilişkin haber ve görüntülerin ardından Düzce Valiliği, konuyla ilgili inceleme başlatıldığını duyurdu.

banner846
Yığılca 07.03.2020, 14:13 09.03.2020, 10:33
13467
YIĞILCA'DAKİ  OLAYDA YENİ GELİŞME
banner844
banner785

Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam'ın Esad rejimini protesto etmek ve Bahar Kalkanı Harekatı'na destek amacıyla ellerinde Türk bayrakları ilçe merkezinde yürüyüş yapan liseli gençlerin, Yığılca İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Aldırmaz tarafından "Bu siyasi bir harekettir" denilerek engellendiğini açıklamasının ardından Düzce Valiliği harekete geçti. Söz konusu olayla ilgili inceleme başlatıldığı bildirildi.

Valilik tarafından yapılan yazılı açıklamada şunlar kaydedildi:
"İlimiz yerel basın kuruluşlarında yer alan 6 Mart 2020 Cuma günü ilimiz Yığılca ilçesinde Bahar Kalkanı Harekatı'na destek vermek amacıyla yürüyüş düzenlendiği belirtilmekte olup, bu haberlere istinaden; haberlerde bahsi geçen iddialarla ilgili olarak valiliğimizce inceleme başlatılmıştır.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Yorumlar (8)
Yorumcu 1 yıl önce
Mudur adammis.siyasiler ogrencileri kullaniyor simdide
81 1 yıl önce
Gereğinin yapılacağını umuyorum
Ahmet çamlı 1 yıl önce
Başkanın amacı şehitler bayrak değil ülkü ocakları başkanına nasıl hürmet etmezsiniz nasıl onu saymazsınız meselesi yazık yazıkkk kukla olmuş başkan müdür ise dik duruyor korkmadan bravo müdürüm bravo
Ahmet çamlı 1 yıl önce
Müdür haklı videoyu iyi izleyin benim çocuklarımı başka kişilerin kullanmasına izin vermiyecem diyor sayın müdürüm bizim devletimize bıyle müdürler adamlar lazım en doğrusunu yaptın belediye başkanı ülkü ocakları partisinin adamı olduğundan kopürmüş
EĞİTİMCİ 1 yıl önce
Sayın Müdürümüz hakkında çıkan bu haberin aslı ve astarı olmadığına eminim. Birileri müdürümü yemenin peşinde ama İnşAllah emellerine ulaşamazlar. öncü haber grubu bu gibi olaylara alet olmazsanız seviniriz.
Bozkurt 1 yıl önce
Derhal aciga alin ihrac edin
Dörtdivanlı 1 yıl önce
Müdürüm doğrusunu yapmıştır
müsamaha gösterimesin 1 yıl önce
Müdürün yaptığı çok büyük saygısızlık ve terbiyesizliktir. Derhal görevden atılsın. Devletten maaş almaya hakkı yoktur. Gitsin çok sevdiği esetten alsın maaşını.
kapalı