banner851

banner614

“YOL MEDENİYETTİR…”

Düzce Valisi Cevdet Atay, Yığılca ilçesinde İl Özel İdaresi ekiplerince devam eden köy yolları beton ve sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Vali Atay, köylerdeki beton ve asfalt yol çalışmalarının aralıksız sürdüğünü ifade etti.

banner619
Yığılca 28.08.2021, 17:30 28.08.2021, 15:38
604

 Yığılca ilçesine bağlı Akçaören ve Kocaoğlu Köylerinde, İl Özel İdaresi’nin 2021 yılı yatırım programı kapsamında başlatılan beton ve asfalt yol çalışmaları devam ediyor.

Dün Düzce İl Özel İdaresi tarafından yürütülen çalışmaları İl Genel Meclis Üyeleri ile birlikte inceleyen Vali Atay, çalışmalar hakkında İl Özel İdaresi yetkililerinden bilgi aldı.

 

Yol çalışmalarının köylülere hayırlı olması temennisinde bulunan Vali Atay,  "Yol medeniyettir felsefesiyle çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Vatandaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyoruz” dedi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (4)
VATANDAŞ 1 ay önce
Sayın valim altyapı yapalım bıktık foseptiklerden vidanjörlerden köyümüzde sinekten geçilmiyor
Naime 1 ay önce
Bize medeniyet gelemedi. Programlarında yokmuş.Su borusu döşemek için daha da beter edip gittiler. Kaynaşlı köylerine de bir uğrasanız...
Düzceli 1 ay önce
Valla kaldırım da medeniyettir ama yürüyecek kaldırım yok işgal altında araç parklarından dolayı…
Köylü 1 ay önce
Sn vali yollar medeniyetse çilimliye bagli ishaklar köyünde medeniyet yok ozaman her zaman başka yerler ziyaret ediliyor bi ishaklar köyüne gelinde yolları görün burdada bi köy var duzce merkeze 7 km ama yollarimiz tarla yolu gibi ambulans 6 dk lık yolu 30 dk kada geliyo el insaf bizide bi ziyaret edin