banner615

banner614

banner701

BİRÇOK VATANDAŞ ÇAĞRIYA UYDU

banner619

Koronavirüs vakalarında yaşanan artış nedeniyle tüm yurtta denetimler sıkılaştırılırken Sağlık Bakanı Fahrfettin Koca vatandaşlara çağrıda bulundu. Koca, vatandaşlardan salgına karşı maske, mesafe, temizlik kurallarını hatırlatan bir mesaj hazırlayıp, takipçileriyle paylaşmalarını istedi.

Sağlık & Çevre 09.08.2020, 16:06
1752
BİRÇOK VATANDAŞ ÇAĞRIYA UYDU
banner682

Mart ayından beri tüm dünyada hayatı kabusa çeviren COVİD-19 pandemisinin ülkemizde yeniden yükselişe geçmesiyle birlikte denetimler sıkılaştırıldı. Sosyal medya hesaplarından vatandaşları sürekli salgına karşı bilgilendiren ve uyaran Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Bugün profilinizden siz de bir tedbir mesajı verin.” Mesajıyla vatandaşları da paylaşım yapmaya çağırdı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, şunları kaydetti: "Bugün profilinizden siz de bir tedbir mesajı verin. Salgına karşı maske, mesafe, temizlik kurallarını hatırlatan bir mesaj hazırlayıp, takipçilerinizle paylaşın. Bilip de uymayanlar için elden geldiğince etkili olsun."

Bakan Koca’nın paylaşım çağrısının ardından birçok vatandaş sosyal medya hesapları üzerinden salgına karşı uyarı paylaşımlarında bulunmaya başladı

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (1)
Suuuuuuuu 2 ay önce
Sağlık bakanımız temizlik diyor düzce belediyesi de SU YOK ne temizliği diyor bu düzce nin haline olacak belli deyil sayin belediye başkanımız AŞAR deresini temizliyor düzce halkı AŞAR deresinde yılansın diye şimdiden hazırlıklara başladılar çok teşekkür ediyorum
25°
parçalı az bulutlu