banner615

banner614

banner701

BÖLGENİN REFERANS MERKEZİ

banner619

Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Aziziye Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi ve ekibi, Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesini ziyaret etti.

Sağlık & Çevre 14.01.2010, 16:16
185
BÖLGENİN REFERANS MERKEZİ
banner682

12 Ocak Salı günü Atatürk Üniversitesi Başhekim koordinatörlüğünde başhekim yardımcıları, bilgi işlem ve satın alma sorumluları, hastane başmüdürlüğü, ayniyat yetkilileri ve diğer bölüm sorumlularından oluşan bir ekip, Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinin mevcut durumu hakkında Başhekim Prof.Dr. Bünyamin Dikici’den bilgiler aldı.

Hastanenin otomasyon alt yapısı, faturalama ve ayniyat hizmetleri, hasta kabul, hasta yatış-çıkış hizmet takipleri, yaklaşık 3 aydır kullanıma giren yeni JAVA programının özellikleri, faydalarını, mevcut sistemlerine sağlayacağı artı kazanımlar ekip tarafından yerinde görüldü ve değerlendirildi.

Gelişen modern tıp imkanlarının sağladığı her türlü cihaz ve donanımı bölge halkının hizmetine sunmayı hedef alan bir anlayış ile sağlık hizmeti sunan
Düzce Uygulama ve Araştırma Hastanesi, bu özellikleriyle Batı Karadeniz Bölgesinde referans merkezi olma özelliğini taşımaktadır.

Yorumlar (0)
34°
açık