Öncü Haber

KARADENİZ’İN EN BÜYÜK PROJESİ DÜZCE’DE YÜKSELECEK

Ekonomi

Hayata geçirdiği modern projelerle sadece Düzce’de değil Türkiye’de adından söz ettiren Alg Constructions dev bir işbirliğine hazırlanıyor. Düzce’de yükselecek olan Karadeniz’in en büyük karma yaşam projesi Algün Park’ta, Alg Constructions ve sektörün önemli oyuncularından Esas Gayrimenkul iş ortaklığı başlıyor. ALG Constructions Başkanı Cihat Algün ve Esas Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Köseoğlu, sektörde heyecan oluşturan büyük işbirliğin detaylarını açıklamak üzere 1 Temmuz 2020 perşembe günü basın kuruluşlarıyla bir araya gelecek.

Hayata geçirdiği ve devam eden eşsiz mimarideki projeleri ile ünü yurtdışına kadar çıkan yayılan Düzce’nin inşaat sektöründe dünyaya açılan parlayan yıldızı ALG Constructions, ‘Yaşam mimarı’ sloganıyla proje ve yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.

Bir yandan mevcut projelerin inşasına hızla devam ederken bir yandan da yeni projeleriyle Düzce’de binlerce kişiyi gayrimenkul sahibi yapmaya devam eden ALG Constructions, şimdi de sektörde dev bir işbirliğine hazırlanıyor. Düzce’de yükselecek olan Karadeniz’in en büyük karma yaşam projesi Algün Park’ta ALG Constructions ve Esas Gayrimenkul iş ortaklığı başlıyor.

Alg Constructions Başkanı Cihat Algün ve Esas Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Köseoğlu’nun katılımı sektördeki en büyük güç birliklerinden olan yeni iş birliğinin ayrıntıları Algün Plaza’da düzenlenecek basın toplantısında açıklayacak. 1 Temmuz 2021 Perşembe günü Algün Plaza’da düzenlenecek olan toplantıda Cihat Algün, ayrıca kentin dört bir yanında devam eden diğer projeler hakkında da bilgilendirme yapacak.

Yorumlar (6)

Rdkt 6 Ay Önce

Önce eski binaları bi dğzgün yapın

Vatandaş 6 Ay Önce

Ne kadar sağlammış acaba yaptığı evler, kullandığı malzemeler..

Ali bağlar 6 Ay Önce

Yaparsa Cihat Algün yapar.Düzcenin çehresinin degisecegi yok yoksa.

swag811 6 Ay Önce

Piyasayla oynuyorlar konut fiyatlarını sürekli arttırıyorlar

Yalaka medya 6 Ay Önce

Önce inşaat olan yerleri teslim etsin

Greenpark 6 Ay Önce

2018 den beri greenparkın bitmesini bekliyorum. Bu arada kira yardımı verende yok.

Sıradaki Haber
Sitemizden en iyi şekilde faydalanmanız için çerezler kullanılmaktadır.