banner851

banner955

TATİLCİLER AKIN ETTİ

"Batı Karadeniz'in incisi" olarak adlandırılan Düzce'nin Akçakoca ilçesi, bayramın son gününde tatilcilerin akınına uğradı.

Akçakoca 13.07.2022, 10:13 13.07.2022, 17:42
3011
banner986

Mavi bayraklı iki plajı, tarihi ve kültürel yapısının yanı sıra 38 kilometrelik denize girilebilir kumsalıyla bölgenin en önemli turizm alanı Akçakoca bayramda turistlerin yoğun ilgisini çekti.

Oteller ve pansiyonlar yüzde 80 doluluk oranına ulaşırken sıcaktan bunalan tatilciler sahillere akın etti.

Kimi tatilciler sahilde güneşlenirken bazıları denize girerek serinledi.

Akçakoca'daki bir otelin yöneticisi Ömer Özcan, ilçeye yoğun turist geldiğini, sahiller ve otellerde yoğunluk olduğunu söyledi.

Akçakoca'nın metropollere yakın olmasından dolayı turist akınına uğradığını dile getiren Özcan, "Bugün bayramın son günü. Yerli ve yabancı misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlıyoruz. İlçemiz turizm etkinlikleri kapsamında zengindir. Mağaralar ve şelale gibi doğal güzelliğin yanında denizin de olması turistlerin tercih etmesini sağlıyor." dedi.

Öncü Haber / AA

banner844
Yorumlar (6)
Metek Toki 1 ay önce
Sahiller pislik içinde yaz sezonunda olduğu halde hiç bir bakım temizlik yok .Şezlongları koydukları yerlere resmen çalı çırpı istiflemişler.Hele bir yeri var terkedilmis kasaba gibi boş otel falan var camları kırık hayaletli gibi..Çok bakımsız bir yer sahil berbat duş ve tuvaletlleri hiç söylemiyorum bile ağacın dibine yeşil hortum takmışlar el ayak yıkamak için komedi .Koyu yeşil hela hortumu
Burak 1 ay önce
Bir de kumsallar temiz olsa,turist sayısı ikiye katlanır. Kumsalda mangal yakılıyor,zabıta görmüyor. Sahiller sahipsiz gibi
hayal 1 ay önce
Deniz hala çok kötü gözüküyor
Turist Ömer 1 ay önce
Arabayı park edecek yer bulmadık ,millet akmış gelmiş bu arada Mısır 15 TL kriz var ona göre
Gökhan Serdar 1 ay önce
100 yıldır karadenizin bodrum u olmasını bekliyoruz ama bu uyuşturucu bağımlı cahil lazlar olduğu müddetçe zor görünüyor. bir yanı deniz bir yanı domuz :)
çamurlu 1 ay önce
çamurlu su ile mi inci :D komedi yav, ereğli varken karasu varken dalgalı akçakocaya kalan vizyonsuzdur
25
açık