banner851

banner614

1 GÜNDE YAKALANDILAR

Bolu’nun Sarıaalan Yaylası’nda 2 adet büyükbaş hayvanı çalan 2 şüpheli, bir gün sonra İl Jandarma Alay Komutanlığı Asayiş şubesi ekipleri tarafından yapılan sıkı takip sonucu yakalandılar. Çalınan büyük baş hayvanlar sahiplerine teslim edildi.

banner619
Asayiş 09.08.2015, 10:39
4276
1 GÜNDE YAKALANDILAR
Olay, merkeze bağlı Yenipelitçik köyü Sarıalan Yaylasında Çarşamba günü saat sıralarında yaşandı. İ.Y, otlatmaya bıraktığı 2 adet büyükbaş hayvanının olmadığını fark etti. İ.Y’nin durumu hemen Jandarma’ya bildirmesiyle Nöbetçi Cumhuriyet Savcısı'nın talimatıyla Önleyici Kolluk Devriyesi çalışma başlattı.Yapılan çalışma sonucu hırsızlık zanlılarının Düzce nüfusuna kayıtlı M.G ve H.Y tarafından yapıldığı anlaşıldı. Şüpheliler, Perşembe günü gözaltına alındı.81 E... plakalı kamyonet içinde bulunan 2 adet büyükbaş hayvan, sahibine teslim edildi. 2 şüpheli, Adliye’ye sevk edildi. (kaynak: bolu olay)
banner844
Yorumlar (4)
beyköy toki 6 yıl önce
Beyköyüňdeki ineklerde çalsalar ňe iyi olurcanımızdan bezdirdiler nasıl olsa belediye bir şey yapmıyor sahiplerinden oy aldım diye
İNSAN VE İNSANLIK 6 yıl önce
Müslüman olmak insanlık için yetmiyor.Önce insan olacaksın sonra müslüman.Toplum maalesef çürümüş ve yavaş yavaş gübre olmaya dönüşüyor.Biz buradan insanlığı nasıl çıkarırız onu düşünelim.
hakan 6 yıl önce
CezalArın ağırlaştırılması lazım her konuda
sevde 6 yıl önce
Reziller allah doyursun