banner851

banner955

6 mahalleye dağıtılan ekipler iş başı yaptı.

Düzce İl Emniyet Müdürü Zekeriya Kahraman'ın dün Düzce'de 6 güvenlik bölgesi olacağını söylemesinin ardından ekipler bugün görev yerlerine dağıldı.

Asayiş 17.09.2008, 15:03
201
6 mahalleye dağıtılan ekipler iş başı yaptı.

Düzce Emniyet Müdürü Zekeriya Kahraman, dün 6 merkez mahallesi muhtarıyla bir araya gelerek asayiş konularını değerlendirdi.

İl Emniyet Müdürü Zekeriya Kahraman Emniyet Müdürlüğü Toplantı Salonu'nda 6 mahalle muhtarıyla bir araya gelerek Düzce'deki Ağa Mahallesi ile Azmimilli, Fevzi Çakmak, Camikebir, Nusrettin ve Aziziye Mahallelerinde ekiplerin oluşturulacağını ve bu ekiplerin 24 saat boyunca bölgelerde görev yapacaklarını söylemişti.

Mahalle muhtarları da yapılacak uygulamaya sıcak bakarak böyle bir uygulamanın kendilerini de rahatlatacağını belirtmişti. Dün yapılan toplantının ardından bugün de ekipler Merkez'deki Şehit Osman Çatana Polis Merkezi'nde toplanarak görev yerlerine dağıldı.

Ekiplerin dönüşümlü olarak 24 saat boyunca mahallelerdeki belli noktalarda görev yapması bekleniyor. Uygulamanın Emniyet açısından ne gibi katkılar sağlayacağı da ilerleyen zamanlarda netlik kazanacak.

Yorumlar (0)
21
açık