banner851

banner614

AZİZİYE'DE YANGIN!

Aziziye Mahallesinde bulunan bir evde çıkan yangına, tesadüfen yoldan geçen vidanjör müdahale etti.

banner619
Asayiş 07.02.2016, 17:35 07.02.2016, 18:17
3252
AZİZİYE'DE YANGIN!
 Olay, akşam saatlerinde Aziziye Mahallesinde bulunan 950.Sokak’ta bulunan 3 katlı evin zemin katında meydana geldi. Mehmet Demirci’ye ait evde elektrik kontağından dolayı çıkan yangına tesadüfen yoldan geçen vidanjör müdahale etti.


İlk müdahalenin ardından kısa sürede yangın mahalline gelen Düzce Belediyesi itfaiye ekipleri yangını kontrol altına aldı.Paniğe neden olan yangının büyümeden engellemesi sokak sakinlerine derin nefes aldırdı.

Haber:Y.SEVER

banner844
Yorumlar (8)
itfaiye çalışanları iyi k 6 yıl önce
çalışmalarına tanık oldum ve titiz ve dikkatli çalışmalarına hayran kaldım. küçük bir bölüm yanmıştı ama eve o kadar dikkatli müdahale yaptılar ki diğer taraflar harap olmadı teşekkürler itfaiye çalışanları...
emekli ateşci 6 yıl önce
Görev yatarak geçmez azcık çalışsınlar
... 6 yıl önce
Sadece bu mahallede değil birkaç mahallede bu şekilde. bir yeri yapıyorum diye biryeri yıkıyor. Adamın bunuda bitirdim alın kullanın dediği biyer yok. Saat kulesiymiş. saat kulesinden önce yapılacak birsürü yer var. Altyapıyı hazırlamadan asfaltlama çalışması yapan tek başkandır.
mah sakini 6 yıl önce
Ev sahibinin ismi mehmet demirci deyil cuma erciyes
şükrü toros 6 yıl önce
ben de ayni şeyi söyleyecektim resmi görünce, sahi düzce belediyesi başkanı hiç utanmıyormu bu sokakların halinden, amma da geniş karınlı başkanmış ha.
Düzceli 6 yıl önce
Sokağın hali perişan,
çamurdan yürünmez olmuş. Burası şehir merkezi değil mi? Yoksa köy mü?
utanirmi acep? 6 yıl önce
duygu somurusu yapiyo ameliyat olmus, derdi buyukmus diye, audi den gezilere hersey ona guzel ne hastane umurunda ne terminal ne de digerleri yuru baskan huloog sana.
proje baskan! 6 yıl önce
sokaklarin haline bak.