banner851

banner955

BASKINDA ÇIKANA BAKIN!

Jandarma, Çilimli Esenli Köyü’nde bir eve yaptığı baskında çok sayıda mermi ele geçirilirken, gözaltına alınan 2 kişi çıkarıldığı mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Asayiş 15.08.2014, 11:39
242
BASKINDA ÇIKANA BAKIN!

 

Düzce İl Jandarma Komutanlığı ve Çilimli İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerinin Esenli Köyü’nde yaptıkları operasyonda 120 adet uzun namlulu makinalı tüfek mermisi ile bu mermilere ait çok sayıda şarjör ele geçirildi.

 

Düzce İl Jandarma Komutanlığı ve Çilimli İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri Çilimli’ye bağlı Esenli Köyünde T.T. isimli şahsın evine baskın yaptı. Daha önceden takibe alınan T.T. isimli şahsın evinde yapılan aramalarda 60 adet kaleşnikof piyade tüfeğine ait uzun namlu mermisi, 20 adet bixi makinalı tüfek mermisi ve 40 adet piyade tüfeği mermisinin yanı sıra bu mermilere ait çok sayıda jarjör ele geçirildi.

 

Ele geçirilen jarjörler ve mermilere jandarma ekipleri tarafından el konulurken olayla ilgili olduğu tespit edilen T.T. ile F.K. isimli şahıslar jandarma ekipleri tarafından gözaltına alınarak ifadesi alınmak üzere ilçe jandarma komutanlığın götürüldü. İfadelerinin ardından adliyeye sevk edilen şahıslar, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.  

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız