banner851

banner614

BAYRAM ZİYARETİNE GİTMİŞTİ

Akçakoca’da oturan ve Zonguldak'a bayram ziyaretine giden Dursun Ö, tartıştığı kayınbiraderini bıçakladı. Olaydan sonra Akçakoca'ya kaçan ancak yakalanarak gözaltına alınan Dursun Ö, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

banner619
Asayiş 30.10.2012, 17:47
205
BAYRAM ZİYARETİNE GİTMİŞTİ

Zonguldak'ta, tartıştığı kayınbiraderini bıçakla yaraladığı gerekçesiyle gözaltına alınan Dursun Ö., tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

 Akçakoca'da oturan Dursun Ö, iddiaya göre, Bayram ziyareti için Zonguldak'a geldi. Bir süre sonra dışarı çıkan Dursun Ö, mahallede kayınbiraderi Şafak K. ile karşılaştı, daha önceden aralarında husumet bulunan kayınbiraderi ile tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine Dursun Ö., yanında taşıdığı bıçağı çıkararak kayınbiraderini göğsünden bıçakladı. Ağır yaralı olarak Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Şafak K'nin sağlık durumunun ağır olduğu bildirildi.

Olaydan sonra Akçakoca'ya kaçan Dursun Ö. polisler tarafından yakalanarak ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi. Dursun Ö., Zonguldak'ta çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

HABER:H.İŞCAN

banner844
Yorumlar (0)