banner851

banner614

BİR OPERASYON DAHA!

Düzce Emniyet Müdürlüğüne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekipleri, içime hazır esrar maddesi sattığı iddia edilen bir kişiyi takip sonucu yakaladı. Adliyeye çıkarılan şahıs, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

banner619
Asayiş 17.08.2013, 11:23
211
BİR OPERASYON DAHA!

Düzce'de halkın da şikâyetçi olduğu, sokakta uyuşturucu satan ‘torbacılara’ polis göz açtırmıyor. Artan şikayetler üzerine Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Narkotik Suçlar Büro Amirliği ekipleri, özellikle ticareti yapan sokak satıcılarına ve sokak satıcılarından uyuşturucu alan kullanıcılara yönelik çalışma başlattı. KOM ekiplerinin birbiri ardına yaptığı operasyonlarla gözaltına alınan şahıslar, tutuklanarak cezaevine gönderiliyor.

 

Yine Düzce Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) ekibi, Düzce Merkezde esrar maddesi sattığı ihbarı yapılan bir kişiyi takibe aldı. Takip sonucunda esrar maddesi sattığı bildirilen kişi ekiplerce kıskıvrak yakalanarak gözaltına alındı. Torbacı diye tabir edilen G.O emniyetteki sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi. Daha öncede aynı suçtan sabıkası olduğu bildirilen kişi, mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Haber; S. KAŞKIR

Yorumlar (0)