banner851

banner614

BİTMEDEN SATMAYA KALKTILAR!

Vatandaşı kandırmak için her yolu deneyen dolandırıcılar bu kez de daha yapımı tamamlanamayan Düzce Belediyesi Otobüs Terminali’ni kullanarak dolandırıcılık yapmaya kalktı. Terminaldeki dükkanları satmaya kalkan dolandırıcılara karşı belediyeden uyarı geldi.

banner619
Asayiş 18.02.2016, 15:39
4385
BİTMEDEN SATMAYA KALKTILAR!

Dolandırıcılar her geçen gün yeni bir yöntem deniyor.  Dolandırıcılar, bu kez Düzce’nin özlemle beklediği otobüs terminalindeki dükkanları satmaya kalktı.  Henüz inşaat aşamasında olan ve açılışı yaz aylarına sarkan Darıcı mahallesi’ndeki Düzce Belediyesi Otobüs Terminali’nde yer alacak çeşitli nitelikteki dükkanların satışı üzerinden dolandırıcılık yapıldığı iddia edildi.


Dolandırıcıların, terminaldeki dükkanlar üzerinde hak sahibi olduklarını ifade ederek, çeşitli şekillerde, satış işlemini gerçekleştirmek istediği ortaya çıktı. Bu durum Düzce belediyesini açıklama yapmaya itti. Belediye yetkilileri satış ve taahhütlere yönelik hiçbir iş ve işlemi bulunmadığının altını çizerek vatandaşların bu tür girişimlere itibar edilmemelerini istedi.

HABER;S.KAŞKIR

banner844
Yorumlar (2)
vatandaş 6 yıl önce
kaç tane yaz bitti.terminal bitecek.
MUHTAR 6 yıl önce
MEMLEKETİN KERİZİ VE DENİZİ BİTMEZ Kİ.... UYARILARA RAĞMEN HALA DOLANDIRICILARA PARA VERENLER VAR.. POLİS DAHA NE YAPSIN.