banner851

banner614

CİNAYETTE FLAŞ GELİŞME

Düzce’deki arsasını sattıktan sonra TEM Otoyolu Sapanca mevkiine cinayete kurban giden doktor Emine Küçük ve ilaç mümessilinin Mustafa Bayrak’ın davasında flaş gelişme yaşandı. Davada tutuklu olarak yargılanan 3 sanıktan biri adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

banner619
Asayiş 25.03.2016, 13:30 26.03.2016, 09:15
8437
CİNAYETTE FLAŞ GELİŞME

Aile Hekimi Dr. Emine Küçük (42) ve ilaç mümessili Mustafa Bayrak (28) TEM Otoyolu Sapanca ilçesi Kurtköy mevkiinde TIR Parkı’nda gece saatlerinde öldürülmüş halde bulunmuştu. Cinayetiyle ilgili açılan davanın altıncı celsesi gerçekleşti. Gerçekleşen davada söz alan sanık Murat B. verdiği ifadede, “Ben işlenen suça katılmadım. Sanık Muhammed A.Y. tarafından oyuna getirildim. Bana yaklaştı, alenen beni dolandırdı ve duygularımla oynadı. Benim tek suçum kendisine silah vermektir.” dedi.

Sanık ve avukatları dinleyen mahkeme heyeti 13 aydır tutuklu olarak yargılanan sanık Murat B.’yi adli kontrol şartıyla serbest bıraktı. Ses kaydı ve telefon kayıtlarının bilirkişi tarafından incelenmesine karar veren mahkeme heyeti davayı ileriki bir tarihe erteledi.

2015 yılında Sakarya'nın Sapanca ilçesinde TEM Otoyolu'ndaki tır parkında doktor Emine Küçük (42) ile ilaç mümessili Mustafa Bayrak'ın (28) cesetleri bulunmuş, olayla ilgili gözaltına alınan Mahmut I., Muhammed Ali Y. ve Murat B. tutuklanmıştı.

Haber;S.KAŞKIR


banner844
Yorumlar (1)
Düzcee 6 yıl önce
Adaletin tecelli etmesi dileğiyle.