banner851

banner955

HABERİ BASINDAN ÖĞRENDİ

Cedidiye Mahallesinde 28 yaşındaki bir genç çatı katındaki evinde kendini asarak intihar etti. intihar haberini basından öğrenerek eve gelen ailesi ise sinir krizleri geçirdi.

Asayiş 23.06.2014, 13:17
337
HABERİ BASINDAN ÖĞRENDİ

 

Düzce’de son günlerdeki üst üste gelen intihar vakaları ürkütücü boyuta ulaştı. İntiharın son adresi Cedidiye Mahallesi oldu.

 

 

4 gündür haber alınmayan genç evinde ölü bulundu. 28 yaşındaki Fedai Ocak, Cedidiye mahallesi Hükümet Sokak’taki bir apartmanın çatı katındaki evinde kendini asarak canına kıydı. Yalnız yaşanan Fedai Ocak’ın komşuları, evden koku geldiği gerekçesiyle, polis ekiplerine haber verdi. Eve giren polisler ise korkunç manzara ile karşılaştı. Tavana bağladığı iple kendini asan Fevai Ocak’tan en son 4 gün önce görüşen ailesi ise acı haberi ÖNCÜ TV’nin internet sitesinden öğrendi.

 

 

Şoka giren aile alelacele Ocak’ın Cedidiye Mahallesi’ndeki evine geldi. Ocak’ın bazı yakınları sinir krizi geçirdi. Evinin önünde fenalaşan yakınlarına 112 ekipleri tarafından müdahale edildi. Acı haberle yıkılan Ocak’ın Babası ve amcaları apartmanın önünde oturarak güçlükle durmaya çalıştı.

 

 

Olay yeri ve cumhuriyet savcının incelemesinin ardından Ocak’ın Cesedi Atatürk devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

 

 

 

 

Haber;S.Kaşkır

 

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız