banner851

banner614

KARDEŞLER HAKİM KARŞISINDA

Dün Hamidiye Mahallesi'nde kazada motosiklet sürücüsünü sıkıştırarak ölümüne sebep oldukları iddia edilen iki kardeş bugün adliyeye sevk edildi. Kardeşlerden biri çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken diğeri serbest bırakıldı.

banner619
Asayiş 15.04.2014, 13:59
285
KARDEŞLER HAKİM KARŞISINDA

Yığılca Sapağı'nda otomobil ile motosikletin karıştığı kaza sonrası başlayan kavga ve devamındaki kovalamacada Motosiklet sürücünü sıkıştırarak ölümüne sebep verdiği iddia edilen iki kardeş bugün adliyeye sevk edildi.

 

 

Dün yaşanan kaza sonrası kardeşlerden H.K Karaca Mahallesi’ndeki evinde gözaltına alınırken minibüsü kullanan diğer kardeş B.K ise yakınları tarafından teslim edilmişti. Gece boyu sorgusu devam eden iki kardeş, bugün hazırlanan dosyalarla emniyete sevk edildi. Hakim karşısına çıkarılan iki kardeş için polis geniş güvenlik önlemi aldı. Emniyet ekipleri eşliğinde adliyeye çıkarılan iki kardeş, kasten adam öldürmeye teşebbüs ve mala zarar verme suçlarından yargılanacağı öğrenildi.

 

 

Şahısların daha önceden husumeti olduğu ve bir gün önce yine motosiklet sürücüsü Tekin Yeşildere'yi darp ettikleri öğrenildi. Kardeşlerden minibüsü kullanan B.K, tutuklanırken diğeri serbest bırakıldı. 
 

 

 

Haber;S.Kaşkır

Yorumlar (0)