banner851

banner955

Kontrolsüz Kavşaklar Korkutuyor!

Fettahbey mevkiinde özellikle hafta sonları kontrolsüz kavşakların neden olduğu kazalar vatandaşların tepkisine neden olmaya devam ediyor.

Asayiş 20.09.2008, 16:28
200
Kontrolsüz Kavşaklar Korkutuyor!
banner1032

Cedidiye Mahallesi Fettahbey Mevkiinde bulunan kontrolsüz kavşaklarda özellikle hafta sonları meydana gelen kazalar mahalle sakinlerinin tepkisine neden olmaya devam ediyor. Bölgedeki altı kontrolsüz kavşağın hepsi son bir yıl içinde yaşanan kazalar nedeniyle sabıkalı nokta haline geldi.

Bugün yine aynı bölgede Combi tipi bir araç ile bir otomobilin çarpışması sonucu bir trafik kazası meydana gelirken, şanns eseri olarak sürücüler yara almadı. Araçlarda büyük maddi hasar oluşurken, sürücüler maddi hasar tutanağı tutmalarının ardından olay yerine gelecek çekicileri bekledi.

Cumartesi Pazarı'nın yakınındaki bölgenin trafik yoğunluğunun hafta sonları artmasının bu bölgede hafta sonları yaşanan kazaların sayısının artmasına neden olduğu değerlendirmesi yapılırken, kavşaklara konulacak aynalar vasıtası ile görüş alanı dışındaki yolların kontrol edilebileceği belirtildi.

banner844
Yorumlar (0)
20
az bulutlu