banner851

banner614

SIRTINDAN BIÇAKLADI!

Köprübaşı Ömerefendi Köyü’nde köpeğine taş atığı gerekçesiyle 17 yaşındaki genç 64 yaşındaki yaşlı adamı sırtından bıçakladı. Köpeğin sahibi jandarmaya teslim olurken, yaşlı adam ise hastanede hayatını kaybetti.

banner619
Asayiş 09.11.2012, 11:15
249
SIRTINDAN BIÇAKLADI!

Köprübaşı Ömerefendi köyünde köpek yüzüne çıkan kavgada kan aktı.Edinilen bilgilere göre evinin önünde yoldan geçen bir köpeğin kendisine havladığını gören 64 yaşındaki Nevzat Çarmuk, köpeği uzaklaştırmak için taş attı. Bunun üzerine köpeğin sahibi olduğu öne sürülen ve yaşının da daha 17 olduğu öğrenilen R.C. isimli şahıs köpeğine taş attığı iddia edilen yaşlı adama “neden köpeğime taş atıyorsun” diyerek tartışmaya başladı.
 
Tartışmanın büyümesi üzerine iddiaya göre 17 yaşındaki R.C. yanında bulundurduğu bıçağı çıkartarak 64 yaşındaki Nevzat Çarmuk’u sırtından bıçakladı. Ağır yaralanan yaşlı adam yakınları tarafından apar topar bir minibüs ile Düzce Atatürk Devlet Hastanesi acil servisine götürüldü.
 

Bıçaklama olayının şüphelisi 17 yaşındaki R.C. ise jandarmaya giderek teslim oldu. Ağır yaralanan yaşlı adam ise hastanedeki tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Haber; Ş. ÇAKIR

Yorumlar (0)