banner851

banner614

SONUNDA BU DA OLDU

Düzce'de tiner kullanan gençler sokaklarda halkı tedirgin etmeye devam ediyor. Karaca mahallesinde meydana gelen olayda bir baba ve oğluna saldıran kişi yada kişiler, şahıslardan birini bıçakla yaraladı.

banner619
Asayiş 26.10.2012, 18:13
218
SONUNDA BU DA OLDU

Düzce’de son günlerde sokaklarda görmeye alışık olmadığımız görüntüler yaşanıyor. Madde bağımlıların saldırılarına maruz kalan vatandaşlar artık sokaklara çıkmaya korkar oldu.
Bugün yaşanan olayda bir baba ve oğlu tinercilerin saldırısına maruz kaldı. Baba ve oğlu, Karaca mahallesinde meydana gelen olayda tinerci olduğu iddia edilen kişi ya da kişiler tarafından bıçakla yaralandı.
Alınan bilgilere göre; Karaca mahallesi D-655 karayolu kenarındaki bir büfenin önünde M.Y ile S.Y adlı iki şahıs tinerciler tarafından darp edildi. Şahıslardan M.Y’yi, bıçakla yaralayan kişi ya da kişiler olay yerinden kaçtı.
Yaralı M.Y, olay yerine çağırılan 112 acil servis ekipleri tarafından Düzce Devlet Hastanesi Acil Servisinde tedavi altına alınırken polis kaçan kişi yada kişileri yakalamak için çalışma başlattı.

 

Haber; İ. KELEŞ

banner844
Yorumlar (0)