banner614

YİNE YAPTI YİNE YAKALANDI

banner619

Para bozdurma bahanesiyle üzerinde 'geçersizdir' yazan sahte paralarla yaşlı vatandaşları ikinci kez dolandıran 60 yaşındaki Abdurrahman K. Düzce Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekiplerinin sıkı takibi sonucu Akçakoca’da yakayı ele verdi.

banner846
Asayiş 27.08.2015, 13:31
11823
YİNE YAPTI YİNE YAKALANDI
banner844
Bir ay önce yaşlı insanların iyi niyetini kullanarak para bozdurma bahanesiyle üzerinde 'geçersizdir' yazan sahte paralarla dolandırıcılık girişiminde bulunması sonucu yakalanan ve tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan, hakkında 5 ayrı suçtan araması olan 60 yaşındaki Abdurrahman K.  Düzce Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekiplerince Akçakoca’da yeniden yakalandı.

Cedidiye, Kültür ve Aziziye Mahallelerinde yaşlı kişilere üzerinde 'geçersizdir' yazan paraları vererek bozdurma bahanesiyle dolandıran Abdurrahman K. ‘Huylu huyundan vazgeçmez!’ dedirtti. Asayiş Şubesi Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı çalışma sonucunda Akçakoca’da yakalanan şahsın üzerinde bulunan 700 liraya el konuldu. Şahın emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Haber;Y.SEVER
Yorumlar (2)
Tolga 6 yıl önce
Adamın suçu yılki kanunlar zayıf tutuksuz yargılanacak mahkemeyi erteleyecek ne var dolandırıcı hırsız işte ver tek duruşmada cezasını tık içeri bu kadar ama hırsıza ceza yok ödül makam mevki var yeni Türkiye''de
yaşı başı var da 6 yıl önce
şeref haysiyet ahlak namus yok
18°
açık