banner851

banner614

1 AYLIK FİRAR BÖYLE SONA ERDİ

banner619

İstanbul Caddesi’nde hareketli anlar yaşandı. Polisin takibinde olan ve bir süredir bütün uygulamalardan kurtulan panelvanın peşine düşen ekipler, aracı Palacı Ahmet Sokak’ta kıstırdı. Bir otomobile çarparak duran ve kıskıvrak yakalanan panelvanın sürücüsü gözaltına alınırken, aracın içinde çalıntı olduğu tahmin edilen bir motosiklet ele geçirildi.

banner846
Asayiş 03.07.2019, 19:02 04.07.2019, 17:41
6871
banner844

Olay saat 18.00 sıralarında meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre; İbrahim Ş. idaresindeki panelvan ile İstanbul Caddesi üzerinden seyir halindeydi.Yaklaşık 1 aydır bütün uygulamalardan sıyrıldığı iddia edilen, ayrıca sigortası ve muayenesi bunulmayan panelvanı fark eden emniyet ekipleri hızla aracın peşine düştü.İstanbul Caddesi üzerinde bir süre devam eden kovalamacadan kaçmaya çalışan panelvan sürücüsü İbrahim Ş., polisleri atlatmak için Palacı Ahmet Sokak’a dönüş yaptı.

Bu esnada sokakta bulunan bir otomobile çarpan ve kıskıvrak yakalanan panelvanın arkasında motosiklet olduğu tespit edildi.Gözaltına alınan İbrahim Ş. Osman Çatana Polis Merkezi’ne götürülürken, çekilen panelvanın içinde bulunan motosikletin çalıntı olup olmadığı araştırılıyor.

Haber: İ.İ.AYDOĞDU
Görüntü: T.AKARSU

Yorumlar (4)
Abdullah küçük 2 yıl önce
Kimbuhırsız hamam üstündenmi
Karaosmanov 2 yıl önce
Kaldırımdaki araçlara da gelmişken bir uygulama yapılmış mı?
Zentinci 2 yıl önce
Kaldirim üzerinde çarptı ise biraz daha hizli vursaydi keşke.
komedi 2 yıl önce
Polis peşindeyken bile adam motosiklet çalmaktan geri durmuyor. Mesleğine gönülden bağlı. Hapisten hiç çıkmaz umarım.
16°
kapalı