banner851

banner614

1 KİŞİ AĞIR YARALANDI

banner619

Düzce’nin Çay Mahallesi'nde daha önce aralarında husumet olan şahısların karşılaşmasında silahlar konuştu. Olayda 1 kişi ağır yaralanırken, kaçan şahıslar polisin kovalamacası sonrasında yakalandı.

banner846
Asayiş 27.06.2021, 21:27 28.06.2021, 16:15
8837
banner844

Olay, Çay Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, daha önce aralarında husumet olan ve 3 gün önce birbirleri ile kavga eden İ.Y., İ.C. ve T.C. bu sefer 616. Sokak üzerinde karşılaştı. Şahıslar arasında önce sözlü tartışma yaşandı.

Daha sonra İ.C. ve T.C. yanlarında getirdikleri pompalı tüfek ile İ.Y.’ye ateş etti. İ.Y. aldığı kurşunlar sonrasında yere yığılırken, şahıslar olay yerinden kaçmaya başladı.

Bölgeye yakın olan polis ekipleri silah sesleri sonrasında olay yerine gelirken, bölgeye 112 Acil Sağlık ekipleri de sevk edildi. Olay yerinden kaçtığı tespit edilen İ.C. ve T.C. polis ekiplerinin kovalamacası sonrasında saklandığı yerde yakalanarak gözaltına alındı.

Bölgede geniş güvenlik önlemleri alınırken, olay yeri inceleme ekipleri inceleme çalışması yaptı.

Çalışmaların tamamlanmasının ardından bölge normale dönerken, ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan şahsın durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.


Ayrıca, olay yerinden kaçan İ.C. ve T.C.’nin baba oğul olduğu, hem pompalı tüfek hem de silah ile çapraz ateşe alarak İ.Y.’ye ateş ettikleri öğrenildi. (İHA)

Yorumlar (3)
sivil polis 1 ay önce
motosikletteki personel kask kullandığı için şapka takma zorunluluğu yoktur polis olmayanların polisin işine karışması çok yanlış siz bu işin neresindesiniz ki ne bileceksiniz
81düzce81 1 ay önce
Komserleri şapka takmış motosikletli polisler de şapka yok 1 ayda 20 ye yakın polisin intihar etmesi böyle ayrımcılıklar mı acaba Allah hepsini korusun başındaki rütbelilere de adaletli olmayı nasip etsin
Muhammed 1 ay önce
Çay mahallesi değil Teksas
Sürekli göç alan dağdan gelenlerin yeri