banner851

banner955

3 YILDIR DİRENİYORDU

Ereğli ilçesi Devlet hastanesi hemşirelerinden olan ve yakalandığı amansız hastalığa yenik düşen Seçil Serter son yolculuğuna Memleketi Düzce’de uğurlandı.

Asayiş 17.03.2018, 10:12 18.03.2018, 13:45
7003

Ereğli Devlet hastanesi Ortopedi servisinde görevli olan Seçil Serter 3 yıldır savaş verdiği pankreas kanserine yenik düştü. hayatını kaybeden Seçil Serter’in ölüm haberi ailesi ve Devlet hastanesi çalışanlarını üzüntüye boğdu. Merhume Serter, Nusrettin Mahallesi’ndeki evinden alınarak Nur Cami’sinde kılınan cenaze namazının ardından şehir mezarlığına defnedildi.

Genç yaşta hayatını kaybeden Seçil Serter’in evli bir çocuk annesi olduğu, ikinci çocuk sahibi olmak için hastanede yaptırdığı testler sonucunda kanser olduğunu öğrendiği ve 3 yıldır hastalıkla mücadele ettiği öğrenildi.


Haber: M.AYDIN
 


 
banner844
Yorumlar (5)
Kiymet özkan 5 yıl önce
Allah rahmet eylesin rabbim ailesine sabirlar versin
Ankaralı 5 yıl önce
Rabbim rahmeti ile muamele eylesin. Geride kalan yakınlarına sabır ihsan eylesin. Şu anda hastalık yüzenden çaresizlik çeken kullarına, acil şifalar versin.
Aliya 5 yıl önce
Allah rahmet eylesin ,
Ölüm Allah’ın emri
Ayrılık olmasaydı.
hsn 5 yıl önce
ALLAH (cc) rahmet eylesin. ailesine sabırlar diliyorum..
yanlışı düzeltme 5 yıl önce
yanlıslıkla begenmedım tusuna bastım .begen tusuna basıcaktım cok cok özür dilerim :(((( Allah rahmet eylesın mekanı cennet olsun ailesıne sabır versin inşAllah
19
parçalı bulutlu