banner851

banner955

5 SAAT SONRA BÖYLE BULUNDU

Aziziye Mahallesinde çalınan otomobil, Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri tarafından Ağa Mahallesinde kısa sürede bulundu.

Asayiş 05.05.2017, 10:31 05.05.2017, 20:42
10568

Aziziye Mahallesinde çalınan otomobil, Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri tarafından Ağa Mahallesinde kısa sürede bulundu.

Olay, dün gece 01.00 sıralarında Aziziye Mahallesi Özmen Sokak’ta meydana geldi. İbrahim S.’ye ait park halindeki otomobil kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce çalındı. Hırsızlık, İbrahim S.’nin sabah işe gitmek için evden çıktığında aracını görmemesiyle ortaya çıktı. İhbar üzerine harekete geçen Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri otomobil hırsızlığını sadece 5 saat sonra aydınlığa kavuşturdu. Çalınan otomobil Ağa Mahallesinde koltukları ve parçaları sökülmüş halde terk edilmiş olarak bulundu.Olay Yeri İnceleme ekipleri otomobilde parmak izi ve delil çalışması yaptı. Hırsızlık masası ekipleri şüpheli veya şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı.

İki gün önce de benzer bir otomobil yine Ağa Mahallesinde terk edilmiş halde bulunmuştu.

Yorumlar (7)
sanane 6 yıl önce
Fetöcülerden yer kalmadı bunlara... Onun için saldılar..... sabaha kadar darbe nöbeti tutanlar şimdide hırsız nöbeti tutsun.
davut 6 yıl önce
Cezalar yetersiz ve caydirici degil
kulağı kesik 6 yıl önce
cezaevlerinde işibozuk mahkumlardan çoğu kışı rahat geçirmek başını sokacak bir yer sıcak çorba olarak görmektedir
Halk 6 yıl önce
Eeee ne olacak şimdi bunu yapanlar yakalansa ne olacak cezası ne 2 ay yat cezaevinde ekmek su beleş sonra çık yine yap kolunu kesmeden olmaz bu olaylar bitmez dibinden keseceksin kolunu bak ne oluyor
Ugur 6 yıl önce
Bu neee yaaaaaa
yk 6 yıl önce
parnah izi
rtmz 6 yıl önce
yine çalıntı araç yine ağa mahallesi...
Yeni Sayımız