banner851

banner955

ACI HABER GELDİ...

Düzce’de cuma gecesi iki grup arasında çıkan silahlı kavgada ağır yaralanan 5 kişiden birinin hastanede hayatını kaybettiği öğrenildi.

Asayiş 28.03.2021, 22:13
11308
ACI HABER GELDİ...

Şerefiye Mahallesi Rasim Betir Paşa Bulvarı'ndaki bir iş merkezinin 3'üncü katında bulunan inşaat firmasının ofisine alacak meselesi için Sakarya'dan gelen bir grubun silahlı saldırısı sonucu yaralananlardan İzzet Dev (43), Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde Cuma gününden bu yana verdiği yaşam mücadelesini kaybetti..

Yaralı Nihat B, Talip R, Emin A. ve E.Ç'nin hayati tehlikelerinin devam ettiği öğrenildi.

Olayın ardından faallerin yakalanması için çalışma başlatan Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin, silahlı kavgaya karışan 11 kişiyi gözaltına aldığı ve sorgularının sürdüğü belirtildi. (AA)

banner844
Yorumlar (7)
Su Tesisatçısı 2 yıl önce
Koray Beşel denilen ufaklık. Sen değilmisin muhtar amcası gazinolarda silahlı çatışmalara giren, size millet boşu boşuna mermi atmıyor işte bu boş boş laflarından dolayı atıyorlar belli oldu. Kafayı yapıp ben padişah çocuğuyum dersen öyle el oğlu gelir atar bi yerlerinize döner gider. Düzce kimseye kalmadı size de kalmaz. Kalamaz zaten o 1,50 boyunla. Birinden bıçak yedin diye böyle oldun sen zaten, Akıllı ol mario seni..
Duzceli 2 yıl önce
Herkes alacak verecek diyor ama işin aslı nedir Koray besel
Sinan kambur 2 yıl önce
Devir çok kötü bir zaman oldu. Kim haklı kim haksız bilinmez, Allah şifa versin Allah rahmet eylesin.
Hayda 2 yıl önce
Eskiden temizlenmislerdi düzceli bitti sakaryadan ithal gangister geldi
Koray beşel 2 yıl önce
herkes birşerler anlatıyor ama kimse birşey bilmiyor yorum yapan herkes adını soy ismini yazsın ben yazdım isteyene numaramıda yazabilirim
Eee 2 yıl önce
Koray beşel asli nedir anlat o vakit de bilelim
Düzceli 2 yıl önce
Napacan isim soy isim yazanlara vurcanmı
Yeni Sayımız