banner851

banner955

AÇIĞA ALINAN 3 POLİS TUTUKLANDI

Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında önceki gün görevden uzaklaştırılan ve gözaltına alınan 8 polis memurundan 3’ü tutuklandı. 4 şüphelinin işlemlerinin ise sürdüğü bildirildi.

Asayiş 28.04.2017, 19:13 30.04.2017, 14:13
4947
AÇIĞA ALINAN 3 POLİS TUTUKLANDI

FETÖ Terör Örgütü soruşturması çerçevesinde Düzce’de daha önce görevden uzaklaştırılan ve ardından hemen gözaltına 8 polis memurundan 3’ü tutuklandı.
Düzce Cumhuriyet Başsavcılığının talimatı doğrultusunda örgütle bağlantısı olduğu iddiasıyla dün akşam 8 polis memurunun ikametgahlarına operasyon düzenlenmiş evlerde yapılan aramalarda bazı belge ve dokümanlara el konulmuştu.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden 4’ünün başsavcılık tarafından ifadesi alındı. İfadesi alınan 4 şüpheliden 3’ü tutuklandı. Diğer 4 şüphelinin işlemlerinin ise devam ettiği öğrenildi.

Yorumlar (6)
Salya sümük 6 yıl önce
kurumlardaki bu yapının bazı adamlarına hala hiç dokunulmamış olabilir mi?
nsm 6 yıl önce
12 yil cemaat hayrani kesilen, siyasi ak arkadaslara sira ne zaman gelecek? siz vurun hep gücsüze. adaletiniz bu kadar iste.
Doğru söze ne hacet... 6 yıl önce
Suçlu ile sucsuzun ayırt edilmeden açığa alındığı bir ulkede yaşıyoruz. Sormak istiyorum ak partili fetocu hainler neden dışarıda tutuklu değiller...
Vatandaş 6 yıl önce
Suçu olmayıpta açıga alınan polislere Allah sabır versin. Türk insanları onuru için ölür ve bi polis kardeşimiz kendini vurdu. İnşallah Allaha hesabını verebilirler suçsuz insanları suçlayanlar.
SÜLEYMAN METE 6 yıl önce
HAPİSTEKİ 49 000 KİŞİ, MESLEKLERİNDEN ATILAN 150 000 KİŞİ OLMASINA RAĞMEN İÇİNDE BİR TEK SİYASİ OLMADIĞINA GÖRE BU FETÖ ÇOK SALAK BİR ÖRGÜTMÜŞ...
SİYASİLERİ KANDIRIP ÖRGÜTE ALAMAMIŞ...
YERSEN...
Babalar nerede 6 yıl önce
Taraf olmayan ''Şüphe varsa da içeri'' Taraf olana '' Tam kanunsuzluk yoktur serbest'' Bunun adı da adalet, öylemi? Allahın adaletini unutmayın...
Yeni Sayımız