banner851

banner614

AİLE SPOTÇULARDAN ŞİKÂYETÇİ OLDU…

Düzce’de reşit olmayan 17 yaşındaki bir çocuk babaannesinin evde olmadığı sırada, iddiaya göre evde bulunan televizyon ve buzdolabını sattı. 2 el eşya ticareti yapan spotçuların reşit olmayan bir çocuktan nasıl eşya aldıkları kafalarda soru işareti bırakırken, aile savcılığa giderek spotçulardan şikâyetçi oldu.

Asayiş 07.01.2022, 16:00 07.01.2022, 16:05
5767
AİLE SPOTÇULARDAN ŞİKÂYETÇİ OLDU…

Akıllara durgunluk veren olay Çilimli İlçesine bağlı Mahirağa Mahallesinde yaşandı. İddiaya göre 17 yaşındaki H.A, babaannesi N.A’nın evde olmadığını fırsat bilerek, eve çağırdığı ikinci el eşya ticareti yapan spotçulara, evde bulunan televizyon ve buzdolabını sattı.

Eve geldiğinde televizyon ve buzdolabının olmadığını gören N.A önce eve hırsız girdiğini zannetse de, kısa süre sonra gerçek ortaya çıktı. Evde olmadığı sırada torunu H.A’nın eve geldiğini öğrenen N.A, durumu H.A’nın ailesine bildirdi. Çocuğun babaannesi N.A’ya ait televizyon ve buzdolabını sattığını H.A’nın itiraf etmesinin ardından, babaanne N.A ve H.A’nın ailesi, soluğu savcılıkta aldı. Aile, reşit olmayan H.A’dan ikinci el eşya alan spotçulardan şikayetçi oldu.

H.A’nın daha öncede teyzesi ve kendi ailesine ait eşyaları spotçulara sattığı öğrenildi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (3)
işci 2 hafta önce
Bu yaşta evinin eşyalarını satan yarın neler satmaz...
hahahahaha 2 hafta önce
çocuğu yalnız bırakmayın, ticarete başlamış şimdiden ne güldüm ya :D :D :D
Düzce 2 hafta önce
Spotçunun yaptığı bire bir hırsızlık bence çocuktan eşya alıyor kesinlikle almaması gerekirdi... Çocukta hatalı ama sonuçta daha küçük
0
kar yağışlı