banner851

banner955

ALKOLLÜ GENÇ VE ARKADAŞLARI GÖZALTINA ALINDI

Düzce’de hareketli dakikalar. Alkollü olduğu iddia edile şahıslar, bir lisenin mezuniyet törenini basmak istedi. Mezuniyet töreninin düzenlediği kır bahçesindeki güvenlik görevlilerine zorluk çıkartan gençler polis ekiplerinin engeli ile karşılaştı. Yaşanan olayda, 5 kişi gözaltına alındı.

Asayiş 24.06.2022, 00:53 24.06.2022, 14:46
9603

Olay bu akşam saatlerinde merkeze bağlı Arapçifliği Mahallesinde bulunan bir kır bahçesinde meydana geldi. Lise öğrencileri tarafından mezuniyet törenin düzenlendiği kır bahçesine zorla girmek isteyen Mertcan A. Ve Mertcan Y. isimli iki şahıs, kır bahçesinin güvenlik görevlilerine zor anlar yaşattı.

Kır bahçesinin önüne 81 AS 907 plakalı minibüsle gelen ve içeride kız arkadaşlarının bulunduğunu söyleyerek içeriye girmek isteyen iki şahıs, güvenlik görevlilerinin engeline takıldı. Bunun üzerine güvenlik görevlileri ile tartışan iki şahıs, telefonla arkadaşlarını arayarak, yardım istedi.

Kır bahçesinde görevli güvenlik görevlilerinin durumu Düzce 112 Acil Çağrı Merkezine bildirmesinin ardından olay yerine gelen polis ekipleri Mertcan A. ve Mertcan Y. ile birlikte yardıma gelen 3 arkadaşını gözaltına aldı.

Olay yerine gelen trafik ekiplerinin tüm ısrarlarına rağmen alkol metreyi üflemek istemeyen 5 kişi, önce alkol testi için Düzce Atatürk Devlet Hastanesine, ardından ise işlemleri için Şehit Osman Çatana Polis Merkezine götürüldü.

banner844
Yorumlar (6)
Sinan kambur 1 hafta önce
Etme çoluk çocukla sohbet,daya,,,,,,,ne çeksin zahmet
Coluk cocuk hepsi 1 hafta önce
Öyle bi haber yapın bari degsin çoluk cocugu haber yapacagınıza ergen genç bunlar
Sinan kambur 1 hafta önce
Çok delikanlısınız ya,50 kişi çağırsaydınız,ödlekler
vatandaş 1 hafta önce
Olaya bak. Vatana millete gram fayda etmeyecek veletler yetişmiş. Adam olmuşlar da salon basıyorlar.
halk 1 hafta önce
al başına bela.Kızım böyle kişiden uzak dur.Allahdan kişi kendinin nasıl şiddet eğilimli olduğunu göstermiş.Aklın varsa bu kişiyle görüşme..
Siyah 1 hafta önce
Fazla zıplıyo bu şerefsizler alkollüler bide ama bigün hoplatırlar
27
açık