banner851

banner955

ALKOLLÜ ŞAHIS POLİS EKİPLERİNE GÜÇLÜK ÇIKARTTI

Karaca Mahallesi 100. Yıl Ortaokulunun arkasında bulunan parkta alkol alıp çevreye rahatsızlık vere bir kişi, ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekiplerine hakaretlerde bulunarak ağır küfürler savurdu. Polis ekipleri alkollü şahsı güçlükle gözaltına aldı.

Asayiş 05.07.2020, 23:00 07.07.2020, 15:57
6158
ALKOLLÜ ŞAHIS POLİS EKİPLERİNE GÜÇLÜK ÇIKARTTI
banner1032

Olay akşam 22:30 sıralarında Karaca Mahallesi 100. Yıl Ortaokulu’nun arkasında bulunan çocuk parkında meydana geldi. Alınan bilgilere göre, park içerisinde alkol alan B. A. isimli şahıs çevreye rahatsızlık vererek yoldan geçen vatandaşlarla tartışma yaşadı.

Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine bölgeye çok sayıda Asayiş ekibi sevk edilirken, B. A. isimli alkollü genç, olay yerine gelen polis ekiplerine hakaretlerde bulunup ağır küfürler yağdırmaya başladı. B. A.’nın hakaret ve tehditlerini daha ileriye götürmesi üzerine, şahsı polis ekipleri güçlükle gözaltına aldı.

Polis Aracını Tekmeledi…

B. A’.nın Polis ekiplerine tehdit ve küfürlerini sürdürmesine rağmen, polis ekipleri sağduyusunu koruyarak, şahsı sağlık kontrolü için Hastaneye götürmeye çalıştı. Ekip Otosunun arkasında bulunan gözetim bölümüne bindirilmeye çalışan B. A. ekip otosunun kapılarını tekmeleyerek, araca zarar verdi.

B. A, polis ekipleri tarafından gözaltına alınarak alkol testi ve sağlık raporu için önce Düzce Atatürk Devlet Hastanesine, ardından da Şehit Osman Çatana Polis Merkezine götürüldü. Polis ekipleri olay ile ilgili soruşturma başlattı.  

banner844
Yorumlar (5)
BUĞRA A. DEĞİL BURAK 2 yıl önce
Buğra değil Burak. Abim olur kendisi ama buğra da abim abilerimi karışırmışsınız
Sua 2 yıl önce
Eşek sudan gelinceye kadar dövmek lazım bunu senmisin icen bağıran taskınlık yapan bide üstüne polislere küfür eden ah ah kötek var kötek
@Sua 2 yıl önce
Sen adını tam yaz bakim
Vayyy 2 yıl önce
Eskiden polis diyince ürkerdi insan kanunlar zayıf yeribgeldi mi osmanlı tokadini vurdumu indirecek hatta osmanlı tokadı eğitimi versinler
Vatandaş 2 yıl önce
Bu park çocuklara yönelik olmasına rağmen pandemi döneminde tehlike saçıyor. Lütfen yetkililer parka yönelik çevre düzenlemesini yapsın veya kalıcı bir park inşa etsinler. Geçici olarak yapılan bu park koruması oluşuyla pandemi günlerinde minik evlatlarımız için gerçek bir tehtit oluşturuyor.
20
açık