banner851

banner614

BAŞSAVCILIK İTİRAZ ETTİ

Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen FETÖ/PDY soruşturması kapsamında tutuklanan ve bir süre önce mahkeme tarafından tahliye edilen iş adamları Celal Furuncu ve Temel Karabacak yeniden tutuklandı. Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı’nın itirazını değerlendiren Düzce 1. Ağır Ceza Mahkemesi, KHK ile kapatılan DÜSİAD üyesi Temel Karabacak ile işadamı Celal Furuncu'nun tutuklanmasına karar verdi.

banner619
Asayiş 13.12.2017, 17:18 15.12.2017, 15:59
8889

Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü FETÖ/PDY soruşturması kapsamında tutuklanan ve yargılandıkları Düzce 2. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından geçtiğimiz aylarda tahliye edilen kapatılan DÜSİAD üyesi Temel Karabacak ile işadamı Celal Furuncu'nun tutuklandı.

Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından iki işadamının tahliyesi ile ilgili yapılan itirazı değerlendiren Düzce 1. Ağır Ceza Mahkemesi Furuncu ve Karabacak'ın yeniden tutuklanmasına karar verdi. Bu doğrultuda Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alınarak mahkemeye çıkarılan iki işadamı tutuklanarak Çilimli Cezaevi'ne gönderildi.

Yorumlar (28)
Çalışan 4 yıl önce
Fetöye toz kondurmayan Temel Halen fetönün sözcülüğünü yapan düzceki en büyük savunucusuydu. Çalışana geldiği zaman para yok. Fetö olunca herşeyini veriyorlardı.
düzceli 4 yıl önce
temeli yakından tanırım abdestsiz fetoyu dinlemezdi bile arabasında bi yere giderken b ile sürekli fetonun fetfalarını dinlerdi
DELİ 4 yıl önce
HERKES KAFASINA GÖRE Bİ YORUM YAPMIŞ BU İNSANLARI NE KADAR TANIYOSUNUZ BİR İKİNCİSİNİ BU ADAMLAR KADAR HİÇBİRİN DEVLETE MİLLETE FAYDALI OLDUMU NE KADAR VERGİ ÖDEDİN KAÇ TANE ADAM ÇALIŞTIRDIN EN ÖNEMLİSİ ALLAH RIZASI İÇİN NE YAPTIN NOKTA
Bak şimdi 4 yıl önce
Cumhurbaşkanımıza fetocü diyenler şunu iyi bilinki reisimiz fetoya teşkilatına sızmıştır ve fetoyu bitirmiştir nokta
Süper muhittin 4 yıl önce
Serbest kalan diğer işadamları da gözden tekrar geçirilmeli...
Kızgın 4 yıl önce
Yurt dışına kaçan düzceli iş adamlarımız orda içkilerini yudumlarken isyeri kapanıp dışarda kalan ve mahkemesi tamamlanmadıgı icin satilmayıp haklarini alamayan işcilerin magduriyeti ne olacak. Vesile olan her kimse Allaha havale ediyoruz
işçi 4 yıl önce
bu kadar hükümet aleyhine söven muhalefet eden, fetöye toz kondurmayan, fetönün provagandasını yapan karabacak'ın salıverilmesi hataydı. çok şükür adalet tecelli etti.
vatabdaş 4 yıl önce
KISA BİR TATİL VERDİLER HERHALDE BUNLARA BİR DAHAKİ TATİLLERİ NE ZAMAN ACABA BU NE YA Bİ İÇERİ Bİ DIŞARI
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın