banner851

banner614

BELEDİYELERE BYLOCK OPERASYONU!

banner619

FETÖ/PDY soruşturması kapsamında aralarında Düzce’nin de olduğu İstanbul merkezli toplam 8 ilde eş zamanlı olarak operasyon düzenlendi.

banner846
Asayiş 03.10.2017, 09:26 04.10.2017, 11:46
8557
banner844
FETÖ/PDY'ye yönelik soruşturma kapsamında, İstanbul merkezli; Bursa, Düzce, Kocaeli, Niğde, Sakarya, Şanlıurfa ve Rize illeri olmak üzere toplam 8 ilde eş zamanlı olarak operasyon düzenlendi.

Özellikle örgütün şifreli haberleşme programı ByLock kullandıkları iddia edilen İstanbul'daki bazı belediyelerde çalışan ve daha önce görev yapmış 112 kişi hakkında gözaltı kararı verildi. Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu'nda görevli İstanbul Cumhuriyet Savcısı Arif Naci Sucuoğlu'nun gerçekleştirdiği operasyonda şüphelilerin adreslerine Organize polisi tarafından baskın yapıldı. Belirlenen adreslerde arama yapıldı. Operasyonlarda 61 kişi yakalanarak gözaltına alındı.

Şüphelilerin telefonlarına örgütün kriptolu haberleşme uygulaması Bylock'u indirip bir süre kullandıkları iddia edildi. Operasyon devam ediyor.

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (11)
Kazım 4 yıl önce
Bu gidiş nereye böyle Türkiyem,bu ülkede yargısı savcısı polısi,kamu kurumları adam arkadaş dost kayırmak torpil rant olayları ihale kere fesat karıştırmak makam mevki sahibi düşüncesiyle devam ettiğimiz sürece bu ülke çok daha acılar yaşar
Erol 4 yıl önce
Düzce de sokaklar parsel parsel parsellenip belediye adı altında deynekcilere para toplayan şarlatan belediyecilik bu olsa gerek er geç adalet yerini buldu arabalarımızı nere park etcez söylermisiniz
Samimi değilsiniz !! 4 yıl önce
Türkiye'nin tüm kurumlarında binlerce bylock kullanan çıktı da.en önemli kurum olan TBMM de bir tane bile çıkmadı bylock kullanan.kandirin bakalım milleti
Düzceli 4 yıl önce
Sırayla aslanım sırayla. Göreceksin meclise de partilere de geleckek.
yandaş gazeteci diyor ki 4 yıl önce
Öğretmenler,öğretim üyeleri,bürokratlar,memurlar yüzbinlerce bylock kullanıcısı var.Ak parti kadrolarının %65i bylock kullanıcısı diyor.Bu gırtlağa kadar batmaktır bunlar tasfiye edilmezse Türk devletinin bekaası tehdit altındadır.
Kara 4 yıl önce
Ve temizlik başlar
Hale 4 yıl önce
Temizlik çalışmaları güzel de bu temizliği yapanlar.da geçmişte beraber idiler.yinede acaba?????
GERCEK 4 yıl önce
DÜZCDEKİ KADIN KOLLARINI BAŞTAN AŞAGI DEGİŞTİRMEN LAGZIM SAYIN KESKİİN
Hm 4 yıl önce
Vay be bakalım daha neler duyacağız.Boşuna istifa ettirilmemiş bu başkanlar demek ki inşAllah hepsi hakim karşısına çıkar. Şimdi sayıştay müfettişleri en az bir ay kimseye dokundurtmadan belediyelerin tüm işlerini incelemeli.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın