banner851

banner955

ÇOBAN'DA ORTALIK KARIŞTI

D-655 Karayolu kenarı Çoban mevkiinde alkol aldıktan sonra kavgaya tutuşan bir grup şahıs hareketli anlar yaşanmasına neden oldu. 4 şahısta 3'ü kaçarken olay yerinde kalan ve darp edildiğini öne süren genç ortalığı birbirine kattı. Yüzü şiş ve kan içerisinde olan öfkeli genç etrafa küfürler yağdırıp sakinleşmesi reddedince polis ekipleri tarafından ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

Asayiş 06.06.2020, 22:12 06.06.2020, 22:22
13246
ÇOBAN'DA ORTALIK KARIŞTI

D-655 Karayolu Çoban mevkiinde polisi alarma geçiren olay... Kavga ihbarı ile kısa sürede Çoban'daki bir marketin önüne giden asayiş ekipleri, aldığı darbelerle yüzü kanayan ve moraran bir gençle karşılaştı.

Bir grup şahıs tarafından sopayla darp edildiğini iddia eden genç etrafa küfürler yağdırırken, polisin sakinleştirme çabalarına yanıt vermedi.

Edinilen bilgilere göre; A.K., M.K., İ.E.T ve M.Y. isimli gençler arasında alkol sonrası çıkan sopalı kavgada M.K. ve A.K. kafalarına aldıkları darbelerle hafif yaralandı.

Kavgaya karışan diğer gençler olay yerinden kaçarken, geride kalan ve sürekli bağıran genci sakinleşmeye ikna edemeyen ekipler, polis otosuna bindirerek, önce sağlık kontrolü için hastaneye ardından ifadesini almak üzere karakola götürdü.

Öte yandan mavi bir araçla uzaklaştığı iddia edilen diğer şahısların yakalanması için çalışma başlatıldı.

banner844
Yorumlar (9)
Cemo 2 yıl önce
Aynen öyle sallıyorlar made bağımlıları ı sonra adamları başına bela oluyorlar
Vatandas 2 yıl önce
Sikayetci olmuyinca islem yapilmiyor her darp edene para cezasi yazilmasi lazim
Yeşil Düzceli 2 yıl önce
Kurtlar Vadisi, Çukur vs dizileri izleyen herkes kendini Polat Alemdar gibi görüyor yazık ne garip bir toplum olduk. Sevgisiz ,saygısız,hoşgörüsüz,ağzı olan herkesin boş boş konuştuğu.
Ee 2 yıl önce
Sonra korona oldum der .oazaryerinde berberde yuurtacida esnafta korona çıkmış diyolar virüs dibimizde sıcak geldi millet saldı öleceğiz haberiniz yok
Vatandaş 2 yıl önce
Normaldir Düzce’nin işe yaramayan embesilleri
Emre.a 2 yıl önce
Hiç mi kimsenin başı ağrıma iş patlasın bitane ağzına sesi kesilsin
Bakraz 2 yıl önce
Sosyal mesafe nerde? Maskeler nerde? Su testisi su yolunda kırılır efendim boşverin bunları
Ahmet Yusuf 2 yıl önce
Cezaevinden büyük ihtimal le izinli çıkartılmış tır yada ceza yatmıştır böyle tehlikeli madde bağımlıları yüzünden gariban bir insanın canı yanacak
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
26
açık