banner851

banner614

DENETİMLER GECE BOYU SÜRDÜ

Düzce’de sokağa çıkma kısıtlamasında gerçekleştirilen uygulamada kurallara uymayan sürücülere 10 bin 500 lira ceza yazılırken, sokağa çıkma yasağına uymayan 11 kişiye de 38 bin 159 lira olmak üzere toplam 48 bin 659 lira cezai işlem uygulandı.

banner619
Asayiş 23.01.2021, 10:52 23.01.2021, 10:55
1856
DENETİMLER GECE BOYU SÜRDÜ

Düzce’de koronavirüs tedbirleri kapsamında hafta sonunda uygulanan 56 saatlik sokağa çıkma kısıtlamasında İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri şehrin belirli noktalarında uygulama yaptı.

Cedidiye Mahallesi Necip Güney Sokak üzerinde uygulama yapan ekipler, kısıtlama kapsamında sokakta bulunan araçlar üzerinde denetim gerçekleştirdi. Durdurulan araç sürücülerinin izinleri kontrol edilirken, kısıtlamada muaf olup olmadıkları da denetlendi.

Gerçekleştirilen denetim kapsamında 32 araç sürücüsü kontrol edildi. Yapılan kontrollerde alkollü araç kullanan ile ehliyetsiz araç kullanan 2’şer şahsa cezai işlem uygulandı.

Ayrıca, yapılan kontroller esnasında araçlarında muayene bulunmayan 3 sürücüye de cezai işlem uygulandı. Yapılan kontrollerde 1 araçta trafikten men edilirken, trafik yönünden yapılan kontrollerde ise araç sürücülerine 10 bin 500 lira cezai işlem uygulandı.

Denetimlerde kısıtlaması kurallarını ihlal ettikleri belirlenen 11 şahsa ise 3 bin 469 liradan 38 bin 159 lira cezai işlem uygulandı. (İHA)

Yorumlar (6)
Vatandaş 9 ay önce
Konuralpte yollar bomboş kimsecikler yok
VATANDAŞ 9 ay önce
polisleri kalıcı konutlardaki güzelbahçe mah. çocuk parklarına bekliyoruz.
Düzceli.. 9 ay önce
Bu yolla 18 yılın açıkları kapanır mı ki.. Bakan koltuğu boşalınca ekonomi biraz rahatladı.. Öyleyse bakanlık toptan lav edilirse belki düze çıkarız..
Düzceli.. 9 ay önce
Daha bu gün Cenaze miz var dı..Dün iş yerinde beraber çalıştığı arkadaşları arıyor polisi Kalıcıdan Düzce'ye gelecekler kimse işimlerinizi, plakanızı verin gelin diyemiyor..Yılın ilk günü yaşlı teyzem Köyde Düştü, Arıyoruz Muhtarı, karakol gelsinler diyemiyor..
Düzceli.. 9 ay önce
Niye kısıtlama, beş gün işe giden kişiye hafta sonu eve hapsol demek nasıl açıklanır.. Düzce gibi köyü çok, hem şehirde hem bir ayağı köyde insanlara zulmet mek gelecekteki uygulamaların habercisi mi..
MOTORCU 9 ay önce
TÜRBANLI BAYANA ALKOL MUAYENESİ Mİ YAPILIYOR BENMİ YANLIŞ GÖRÜYORUM