banner851

banner614

DÜZCE MERKEZLİ ŞAFAK BASKINI: 98 ŞAHIS YAKALANDI

İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Düzce tarihinin en büyük uyuşturucu operasyonuna imza attı. Düzce merkezli 5 ilde bugün yapılan şafak baskınıyla 98 torbacı gözaltına alınırken yapılan aramalarda yüklü miktarda uyuşturucu madde ve çok sayıda silah ele geçirildi.

Asayiş 11.01.2022, 12:55
22341
DÜZCE MERKEZLİ ŞAFAK BASKINI: 98 ŞAHIS YAKALANDI

Son dönemde düzenlenen operasyonlarla uyuşturucu yetiştiricisi, satıcı ve kullanıcılarına darbe üstüne darbe indirilen Düzce’de bu başarı bugün düzenlenen kent tarihinin en büyük operasyonuyla taçlandırıldı.

Şafak baskınıyla 98 gözaltı

İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Düzce merkezli 5 ilde bugün yapılan şafak baskınıyla 98 torbacı gözaltına alındı. Yapılan baskınlarda çok sayıda narkotik madde, kesici delici alet ve silahlar ele geçirildi.

445 personel görev aldı

İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce başlatılan, Emniyet Genel Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı ve Özel Hareket Polisleri’nin destek verdiği operasyonlarda toplamda 120 ekipte 445 personel personel görev alırken operasyonun halen devam ettiği vurgulandı.  

6 ay boyunca bu operasyona hazırlanıldı

Güvenlik güçlerinin 6 aydır çalışmalarına devam ettiği vurgulanırken İl Emniyet Müdürlüğü’nden paylaşılan bilgi notunda, “Yürütülen bu soruşturma ilimiz merkezi ve ilçelerini kapsayan 6 aylık bir çalışma sonucunda gerekli tespit işlemlerinin titizlikle yapılmıştır. Gözaltı sayısı itibari ile de uyuşturucu satıcısı şahıslara yönelik ilimizde yapılan en büyük operasyondur. Suç ile mücadelemiz aralıksız devam edecektir.” denildi.

Yorumlar (14)
Güney 2 hafta önce
Eksik ve geç kalınmış birşey 15 yaşındaki çocuğa uyuşturucu satan şerefsizler var yine
Melek 2 hafta önce
Gençler lütfen uyustrucudan uzak durun özgürlünüz hayatınız bitiyor uyustrucunun kölesi olmayın
Bağımsız Vatandaş 2 hafta önce
Daha çok var umarım hepsi bir gün hapisi boylar
T.C 2 hafta önce
Duzce anavatani
Tufan 2 hafta önce
MaşAllah size helal
Devam temizliğe
Son haine kadar
Durmak yok
Yola devan
Demoklesin kılıcı. 2 hafta önce
Nereden Türedi bunlar.. 5 tl ye çoçukların ulaşabildiği kimyasallar.. Düzce'de en az duyulan olay dı.. İhaneti vatan programının bir parçası bu..
Bir dost 2 hafta önce
Düzce'de ve diğer şehirlerde yakanlara geçmiş olsun
vali beye 2 hafta önce
Sayın Vali bey.Büyük marketler yanlarında özellikle merkezdeki carrafourun yannda 17 18 yaşlarında delikanlı dilenciler türedi.Bunlar uyusturucu bağımlısı gibi halleri var.kaç kere zabıtayı aradık arkadaki çocuk parkına kaçıyorlar..bizde korkuyoruz..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
0
kapalı