banner851

banner614

ELİNDEKİNİ ATINCA KAÇMAYI BAŞARDI

banner619

Düzce'de şehir dışından getirdiği uyuşturucu maddeyi satmaya çalışan şahıs, uzun süren polis kovalamacasından yanında bulunan 250 gram uyuşturucuyu yola atarak gözden kayboldu.

banner846
Asayiş 14.06.2021, 13:47 14.06.2021, 18:26
3864
banner844

Edinilen bilgilere göre Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bir şahsın şehir dışından gelerek Düzce’de gençlere uyuşturucu madde sattığı bilgisine ulaştı.

Alınan istihbaratın ardından şahsın Konuralp bölgesinde tespit edilmesi üzerine polis ekipleri şahsın aracını kovalamaya başladı.

Bu sırada D-655 karayolunda yaşanan kovalamacanın ardından şahıs, D-100 karayolu Ankara istikametine kaçmaya devam etti.

Uzun süren kovalamaca sırasında şahıs, aracında bulunan 250 gram metamfetamin maddesini yol kenarına attı.

Ekiplerin yola atılan uyuşturucuyu tespit etmek amacıyla durmasından faydalanan şahıs, olay yerinden aracıyla hızla uzaklaştı.

Şahsın yakalanması için polis ekipleri çalışma başlattı.

(İHA)

Yorumlar (2)
ADAM 2 ay önce
uyuşturucu satanıda içenide Allah için emniyete şikayet edinki başkaları yanmasın şerefsizler bi gün yok olucaklar
Düzceli 2 ay önce
Allah kökünüzü kurutsun sizin akıllanmıyorsunuz da kimbilir kaçkişinin canı yanacaktı ben bir bayan olarak böyle şerefsizleri bir kaşık suda boğmak istiyorum herkes duyarlı olsun gördüğünüz bildiğiniz böyle şerefsizler varsa yazın cimere ben öyle yapıyorum bildiğim bir kişiyi yazdım cimere yansın başı umurumda bile kimsenin gözünün yaşına bakmam çocuklarımızı ne zorluklar la büyütüyoruz bunlar gibi şerefsizlere yem etmek için büyütmüyoruz ben 2 erkek annesiyim ve gözüm gibi koruyup kolluyorum Allah herkesin evladını benimkiler le birlikte kötü insanların şerrinden korusun