banner851

banner614

EMNİYETTEN AÇIKLAMA GELDİ

Her gün yüzlerce insanın tedavi olmak için gittiği Düzce Atatürk Devlet Hastanesi bahçesinde gece saatlerinde yaşanan ve 5 kişinin yaralandığı kanlı kavgaya ilişkin emniyetten yapılan açıklamada, 9 kişinin gözaltında alındığı bildirildi. Ayrıca olay yerinde yapılan incelemede 19 adet boş kovan bulunduğu açıklandı.

banner619
Asayiş 19.01.2018, 15:10 20.01.2018, 18:25
10263

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi bahçesinde yaşanan kanlı kavga ile ilgili Düzce İl Emniyet Müdürlüğü'nden yazılı bilgilendirme yapıldı.

Açıklamada, 19 Ocak 2018 günü saat 01:30 sıralarında Kaynaşlı'da faaliyet gösteren bir içkili lokantada, müşteri olarak bulunan iki grup arasında karşılıklı darp ve bıçaklı kavga olayı meydana geldiğini bildirildi.

İşyerinde kavga eden grupların tedavilerini yaptırmak üzere Düzce Devlet Hastanesi bahçesine geldikleri esnada taraflar arasında tekrar kavga başladığı belirtildi.

Açıklama şöyle sürdü: "Olaya Kaynaşlı İlçe Emniyet ekibi, hastane polisi, asayiş ekipleri ve devamında yeteri kadar il merkezinde bulunan ekiplerimizce müdahaleler yapılmış, şüpheli şahıslar etkisiz hale getirilerek yakalanmıştır. Olay karışan şahıslardan, 1 adet 9 mm ruhsatsız Beratte tabanca, bir adet bıçak ele geçirilmiş, olay yerinde yapılan incelemede ise 19 adet kovan muhafaza altına alınarak 3 ticari taksi ve Devlet Hastanesi Acil Bölümüne yakın camda ise 4 mermi isabet ettiği tespit edilmiştir. 2 şüpheli şahsın ateşli silah ile 2 şahsın kesici alet ile yaralandığı, 1 şahsın ise kafasından darp edildiği tespiti ile birlikte toplam 9 şahıs yakalanarak hakkında adli soruşturma başlatılmıştır.

Olayın tamamen birbirini tanıyan iki husumetli grup arasında karşılıklı olarak gerçekleştiği vurgulanırken, "Düzce Devlet Hastanesi'nde görevli sağlık ve güvenlik görevlilerine karşı herhangi bir olay meydana gelmemiştir. Gözaltına alınan şüpheli şahıslar ile ilgili adli soruşturma devam ediyor." denildi.

HAber: C. ÜSTÜNER
 

Yorumlar (40)
X 4 yıl önce
Kaynaşlı nın adının gazino ve fuhuş ile anılması hepimizi üzdü.bunda bizim suçumuz yok.kapatılmaları için imzalar toplandığını hepimiz biliyoruz.küçük bir ilçede bunları görmezden gelen belediye suçlu.kaynaşlı halkının da kendine çeki düzen vermesi gerekiyor.uyuşturucu fuhuş çeteler ağır abilikler bunlar övünülecek şeyler değil.ama bunlarla anılıyoruz
KAYNASLI 4 yıl önce
Kaynasli cok bozuk insanlar bilimcli deyil bir iki cakal var uyusturucu kadin ticarati yapmak isteyen kaynasliyi bozan
Aziziyeli 4 yıl önce
Hakan denilen zat. Eminim senin uyrugunda psikopat ayyaş serseri hırsız kopuk biri yoktur. Bırakın şu bir olaydan genellestirip onu bunu yaftalamayi bölücü değil bütünleştirici olun. Ne farkın kaldı eli silahlı pkk dan.O da bölucu sende
Karslı 4 yıl önce
Karslılara laf edenler bi dönüp bakın bakalım ne kadar adamsınız ne kadar karakterlisinizde tüm karslılar aynı diyorsunuz ayıp yani alkollu mekan çalıştırmayacaksın o zaman sabah akşam içmeyeceksin
HARBİ DÜZCELİ 4 yıl önce
OLAY ŞIRNAK VE KARS KÖKENLİ ŞAHISLAR TARAFINDAN YAPILMIŞTIR DÜZCELİ KİMSE YOKTUR YORUMLARI BİLMEDEN YAZMAYIN
ts.ord.rz.grsn.aziziyeli 4 yıl önce
bu olayın hicbir şekilde düzceliler ve kaynaşlılarla ilgisi yoktur !
Gökmen 4 yıl önce
Burası düzce şırnaklılar ateş ediyor karslıları vuruyor ne zaman düzelicek bu işler
Gökhan 4 yıl önce
Yer düzce yarısı şırnak yarısı kars
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın