banner851

banner614

GENÇ KADIN CANINA KIYMAK İSTEDİ!

banner619

Gölyaka Saçmalıpınar Köyü’nde genç bir kadın 20’ye yakın hap içerek intihar etmek istedi.

banner846
Asayiş 20.05.2017, 14:41 21.05.2017, 21:17
18381
banner844
Olay 14:30 sıralarında Gölyaka’ya bağlı Saçmalıpınar Köyü’nde meydana geldi. 30 yaşındaki Şaziye Ş. isimli genç kadın, evde bulunan 20’ye yakın hapı içerek canına kıymak istedi. Ailesi tarafından fark edilen olay, hemen sağlık görevlilerine bildirildi. olay yerine gelen 112 Acil servis ekipleri ilk müdahalenin ardından genç kadını ambulansla hastaneye sevk etti.

İddiaya göre genç kadının eşiyle kavga etmesi sonrası Beyköy'de kaldıkları evden, Gölyaka Saçmalıpınar Köyü’nde bulunan baba evine geldiği öğrenildi. Diğer bir iddia ise genç kadının kayınpederinin olay sonrası köye gelerek babasına “artık kızınızı istemiyoruz” dediği öne sürüldü. Jandarma’nın olayla ilgili incelemesi sürüyor.
Yorumlar (5)
CEHENNEMİ KABULLENMEKTİR 4 yıl önce
İNSANOĞLU VAR OLDUĞU SÜRECE SORUNLARDA OLACAKTIR ELBETTE, ANCAK İNTİHAR ETMEK HİÇ BİR SORUNU ÇÖZMEZ AKSİNE SORUNLARI ÇOĞALTIR. ÖLEN BEN ETTİM DER ÖLÜR YA ARKADA KALAN YAKINLARINA VERDİĞİ ACI NE OLACAK, YA CEHENNEMİ BİLE BİLE KABUL ETMEK
Eseveyk 4 yıl önce
Büyüklere düşen anlayış ve tatlı dil göstermektir. Bir insan bir daha geri gelmez. Nasıl üzüldüm okuyunca. Kimsenin üstüne gitmeyin. Bu kıza bişey olsaydı yeri dolacakmıydı? Bunların hesabını mezarda ahirette veremeyiz. Yardımcı olun kıza.
Rektor 4 yıl önce
kizlarinizi okutun.
Sıtkı Yılmaz 4 yıl önce
20 yaşında ve evli dediğine göre üniversite mezunu olmadığı açık değil mi ?
adamın teki 4 yıl önce
Haberde bahsi geçenin ne mezunu olduğunu biliyor musunuz da böyle yorum yapıyorsunuz. Ben ne mezunu olduğunu bilmiyorum.