banner851

banner955

GÖZÜ DÖNMÜŞ GELİNİNDEN ŞİKÂYETÇİ OLDU

Sakarya’da emekli imam oğlu ve gelini ile yaşayan bakıma muhtaç 85 yaşındaki yaşlı kadın, gelininden şiddet gördüğü iddiası ile Gölyaka ilçesinde ikamet eden kızının yanına sığındı. Annesinin kolundaki morlukları gören yaşlı kadının kızı, vakit kaybetmeden soluğu Gölyaka İlçe Jandarma Komutanlığı’nda aldı. Darp raporu alınan yaşlı kadının gelini, Sakarya Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından ifadesi için karakola götürüldü.

Asayiş 04.04.2022, 13:55 04.04.2022, 21:56
5503

İddiaya göre, olay şu şekilde gelişti:  Sakarya’da emekli imam oğlu Mevlüt Özdemir ve gelini S. Özdemir ile birlikte yaşayan, bakıma muhtaç 85 yaşındaki Hanife Özdemir,  gelini tarafından şiddet gördü. Gelini S. Özdemir’in şiddetine daha fazla dayanamayan Hanife Özdemir, emekli imam oğlu Mevlüt Özdemir’e kendisini Gölyaka İlçesine bağlı Açma Mahallesinde oturan kızı Emine Özdemir’e bırakmasını söyledi.

Gölyaka ilçesindeki kızının yanına yerleşen Hanife Özdemir’in vücudundaki morlukları gören kızı Emine Özdemir, büyük bir şok yaşadı. Annesi Hanife Özdemir’e ne olduğunu soran Emine Özdemir, “Mutfağa girdiğim için, kolumdan tutup beni yerlerde sürükledi ve vurdu” cevabını aldı.

Bunun üzerine soluğu Gölyaka İlçe Jandarma Komutanlığı’nda alan Emine Özdemir, gelinleri S. Ödemir’den şikâyetçi oldu. Şikâyet üzerine sağlık ekipleri tarafından ambulansla evinden alınan Hanife Özdemir, darp raporu için Gölyaka Entegre Hastanesine götürüldü. Hanife Özdemir ön muayenesinin ardından, taburcu edilirken, Gölyaka Jandarma ekiplerinin haber vermesi üzerine Sakarya Jandarma Komutanlığı ekipleri, E.Özdemir’i ifadesi için evinden alarak, karakola götürüldü.

Emine Özdemir, annesini darp eden S. Özdemir hakkında suç duyurusunda bulundu.

banner844
Yorumlar (2)
halk 9 ay önce
Ulan kadın onun doğurduğuyla aile kurmuşun mal.Suç oğlunda.Oğlum gelin her yerde bulursun ama anne bulamazsın..
ANGRY 9 ay önce
gelini değilde o oğlu olacak ne yapıyor acaba.Ulan anneni karına ezdiren insan sıfatlı yaratık.Senin Allah belanı verir birgün de sendfe o elleri kırılasıca karında aynı muameleyi çocuklarınızdan görürsünüz..
Yeni Sayımız