banner851

banner614

HABER EKİBİMİZE SALDIRDILAR!

banner619

Arife günü alışverişe çıkan vatandaşlarla röportaj yapmak isteyen Öncü Haber ekibi Ayakkabıcılar Çarşısı’nda bir grup hadsiz esnafın saldırısına uğradı. Haber ekibini çarşıya sokmayan, kamera ve mikrofonuna saldıran edepsizler bununla da kalmayıp tehditler savurdu.

banner846
Asayiş 30.07.2020, 17:30 30.07.2020, 17:52
7387
banner844

Öncü Haber ekibine Ayakkabıcılar Çarşı’nda çirkin saldırı! Kurban Bayramı alışverişi yapan vatandaşlar ile röportaj yapmak isteyen haber ekibimizi çarşıya sokmayan kendini bilmez birkaç esnaf, tehditler savurarak Öncü Haber muhabiri ve kameramanına saldırdı.

Çarşıda iğne atsan yere düşmez kalabalığı çektirmek istemeyen esnaflar, uzun süre Öncü Haber ekibine zorluk çıkararak pasaja sokmadı.

Her bayram arifesi olduğu gibi ayakkabı alışverişi için çarşıya gelen vatandaşların görüşlerini almak isteyen ekibimize ‘İçerisi çok kalabalık’ diyerek bu durumun kameralara yansımasına karşı çıkan kendini bilmez bir grup esnaf, kameramanımızın görüntü almasını engellemeye çalıştı.

Öncü Haber ekibinin üzerine yürüyen ve tehditler savuran hadsizler, “Çarşıya giremezsiniz, çekecekseniz yukarıdan çekin” diyerek kamuya açık bir alanı özel mülk gibi kullanmaya kalktı. Bu duruma karşı çıkan ekibimize fiziki müdahalede bulunmaktan çekinmeyen göz dönmüş bir grup esnaf, sadece bayram alışverişini çekmek istediklerini anlatmaya çalışan muhabir ve kameramanı duymazdan geldi.

Koronavirüs kurallarını hiçe sayan ve bu yüzden görüntü alınmasını istemeyen esnafların öfkesi giderek arttı.

Sözlü ve fiziksel saldırı ile karşı karşıya kalan Öncü ekibi, daha fazla tatsızlık yaşanmaması için bölgeden ayrılırken, Düzce esnafına yakışmayan tavırlar sergileyen bu kişiler hiçbir şey olmamış mübarek arife gününde satışa devam etti.

Yardımlaşma ve dayanışmanın daha öne çıktığı, küskünlerin barıştığı, sevgi ve huzurun temenni edildiği bayrama bir gün kala yaşanan bu çirkin olayın takdirini, görüntülerle siz değerli izleyicilerimize bırakıyoruz. 

Yorumlar (20)
Kanaat kundura calisani t 7 ay önce
Beyaz sacli esmer yuzunde nur olmayan.insan vasfina burunmus gavat
halkkkkkkk 11 ay önce
kannaat kunduracı..
Seda 11 ay önce
Yaptıkları çok büyük bir terbiyesizlik her daim müşterisi olan biriydim birdaha oraya adım atmayacğım..!
Öncü Ekibine 11 ay önce
Bakın öncü yetkilileri. Haber yapiyorsunuz iyi güzel. Millet sene boyunca o günü beklemiş. Ekmeğinin peşinde battı çıktı hesabına girmişken siz hala çok değerli Düzce halkının ekmeği ile oynarsanız bırakın o ekibe fiziksel saldırıyı Allah korusun herşey olabilir. Ekmek bir nevi namus meselesidir. Sen haber yapicam diye adamın ekmeğini kesmeye çalışırsan senin başına herşeyin gelmeside haktır. Özellikle şu süreçte haberlerinizde mantık arayın. İnsaniyet arayın. Hiç görmüyormusunuz Faruk Özlünün yıkmaya geldiğini Eyy Öncü. Kimin adamısın?
Hacivat 11 ay önce
Duzce ev yemekleriyle meshur bir tesis ist.yolunda...ramazanda iftar yaptim azicik corba azicik yemek verdiler
hesap verirken az yemek verip tam parasi aliyorsun hem de ramazan dedim.baska yere git dedi kasadaki mahluk!
duzcede esnaf var mi???
Terbiyesiz esnaf 11 ay önce
Sonra da müşteri beklesinler.
Reis 11 ay önce
Siz esnaf kan aglarken gitmediniz iş yaparkenmi gidiyorsunuz
Düzceli hasan 11 ay önce
Basına terbiyesizlik yapmışlar kınıyorum
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
12°
parçalı az bulutlu