banner851

banner614

KARDEŞ CİNAYETİNDE ŞOK İFADE

banner619

Bolu’da, mal paylaşımı yüzünden tartıştığı kardeşi 55 yaşındaki İsmail Özer’i otomobilin camından ateş ederek öldüren 62 yaşındaki Celal Özer’in emniyetteki ifadesinde, “Daha önce birçok kez darp edildim. Sonuncusunda yediremedim, öldürdüm. Pişmanım.” dediği ortaya çıktı.

banner846
Asayiş 12.11.2017, 17:04 14.11.2017, 10:27
9561
KARDEŞ CİNAYETİNDE ŞOK İFADE
banner844

Dün, Bolu’nun Ovadüzü Mahallesi’nin Ovadüzü Caddesi’nde mal paylaşımı yüzünden kardeşi 55 yaşındaki İsmail Özer’i öldüren 62 yaşındaki ağabey Celal Özer’in Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Cinayet Büro ekipleri tarafından cinayette kullandığı silahla birlikte yakalanmasının ardından emniyetteki sorgusunda suçunu kabul ettiği ortaya çıktı.

“Öldürdüm, pişmanım”
Mal Paylaşımı yüzünden aralarında bir süredir husumet olduğunu belirten ağabey Özer’in ifadesinde, “Kardeşimle mal paylaşımı nedeniyle sürekli kavga ediyorduk. Uzun zamandır komşu olmamıza rağmen konuşmuyorduk. Önceki gün yine tartıştık. Kendisi, beni darp etti. Benden biraz daha genç olduğu için bana gücü yetiyordu. Daha önce de birçok kez darp edildim. Sonuncusunda yediremedim, öldürdüm. Pişmanım.” dediği öğrenildi.

Emniyetteki işlemleri tamamlanan Celal Özer, “cinayet” suçlamasıyla adliyeye sevk edildi.

Haber: Ö. YILMAZ
Yorumlar (6)
vatandaşa 4 yıl önce
VATANDAŞ HABERİ OKUMADAN İŞKEMBENDEN SALLAMA HABERİ İYİ OKU İYİ ANALİZ YAP
VATANDAŞ 4 yıl önce
YAZIKLAR OLSUN NEDE OLSA ABİN AYNI YATAĞI AYNI TABAKTA YEMEĞİ PAYLAŞTINIZ BİR DÜNYA MALINI ÇOK DEĞERLİ GÖRDÜN YAZIKLAR OLSUN SENİN GİBİ ABİYE SATSAYDIN OZAMAN UZAKLAŞ BAŞKA YERE GEÇ ŞİMDİ GÖZÜN DOYSUN GENÇLERİMİZE İYİ ÖRNEK OLDUN
SAMET 4 yıl önce
DÜNYA MALI İÇİN CAN ALMAYA DEĞER Mİ... YAZIK ÇOK YAZIK....
. 4 yıl önce
Eğer anlattığı gibiyse adam haklı abi. Ama öldürmeden yaralayabilirdi
Selam 4 yıl önce
Ders olmalı bu işler bende abimle bisikleti paylaşamıyordum, en son tamam dedim abi ben senle bir bisiklet için tartışıp aramızın bozulmasına sebep olamam dedim. Olay çözüldü. Bisiklet bozuldu paslandı çürüdü gitti.
Duzce 4 yıl önce
Ben boyle bir hikayeye sahit oldum kizdaki mal para hirsi kardesinin hayatini mafetmeye dayak atmaya cezaevine sokmaya kadar gitti kadinligini kullanarak yapmadigi kalmadi kardesine karaktersiz