banner851

banner614

KATİL ZANLISI TUTUKLANDI

Hazal Uyar cinayetinin katil zanlısı Metin C. adliyedeki sorgusunun ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Zanlı, adliyeye sevki sırasında gazetecilerin 'Pişman mısınız?' sorusuna "Pişmanım, böyle olmasını istemezdim.” yanıtını verdi.

banner619
Asayiş 21.11.2016, 13:47 21.11.2016, 18:40
9946
KATİL ZANLISI TUTUKLANDI
Dün gece Ağa Mahallesi’nde yaşanan cinayetin şüphelisi Metin C. tutuklandı.
Olay sonrası gözaltına alınan şüpheli Metin C. emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından adliyeye çıkarıldı.
Şüpheli Metin C. adliyeye çıkarılırken gazetecilerin 'Pişman mısınız?' sorusunu yanıtladı. "Pişmanım, böyle olmasını istemezdim. Aileme çocuğuma yapılanlar ortada. Beni aşırı tahrik etti. Yaptığı en son şey bardağı taşıran son damlaydı. Böyle olmasını istemezdim."
Adliyedeki işlemleri tamamlanan Metin C. Çilimli Cezaevine gönderildi.

Yorumlar (29)
Aysun 5 yıl önce
Helal olsun bu babaya ceza yersen de yazıklar olsun bu adalet sistemine adam gerekeni yapis şikayet etmiş. .Ben olsam aynısını yapardım büyüklerin başına gelse daha beteri ni yapardı bu bir cinayet değil can koruma dir ... namusunu koruyanı ayırt edin artık. .... istismarcilar i yok edin
duzceli 5 yıl önce
sevgili öncü haber ilk önce şu başlığınızı düzeltin. katil zanlısı yamışsınız, kızını kurtaran baba yazın başka bişey yazın. katil zanlısı ne ya
NNN 5 yıl önce
KIZINI SÖZLERKEN NERDEYDİN...
bende bır bayanım 5 yıl önce
eger bu ülkede namus için işlenen cinayette babayı hemde 78 80 suctan sabıkası olan bı caniyi öldürmesi katillik ise o ölen kişinin anne babası nı yargılamak gerekir kız cocugu dogdugu gunden berı alnını yerden kaldıramıcaksa bu gıbı pislikler bizim önümüzü kesip bizim cocuklarımız bu olaylara maruz kalıcaksa o baba yerden göğe kadar haklı ama inşaalah fazla ceza almaz peki öldürmek mi cozum değil onları öldürmek yerine hapse atıcaksın aynı muameleyı orda o cocuga yapıcaksın bak bakalım 70-80 suc işleyebiliyormu
dısardaki serserilerin hapse girme korkusu yok ve hapse girdiğinde aksıne bırde unvan alıp cıkıyormus gıbı saygı goruyor yazık ki düzelicek insAllah su idam bı gelse
ve son olarak o baba yerden goge haklı
düzceli 5 yıl önce
bu olay şunu gösteriyor bana dokunmayan yılan bin yaşasın ben eski düzce mi özledim bana geri verin yaşım 49 bundan 25 sene önceki düzceyi bilenler hatırlasın ne bu tür olaylar vardı nede sokakta bir kızı dövücen bırak dövmeyi laf atsan üstünden silindir geçerdi bana eski düzcemi geri verin geceleri 1 lere kadar sokakta oynayan çocuklar vardı ne hap ne uyuştrucu vardı bana eski düzcemi verin kalın sağlıcakla ..
Sedat 5 yıl önce
Kimsenin kimseyi öldürmeye hakkı yok diyen aymaza sesleniyorum senin kızına tecavüz etseler ailene dadandalar hoşuna gider galiba.Allahın verdiği canı zaten Allah alıyor bunlar sadece bahane cahil cahil konuşmayın.
GÜNDEMCİ 5 yıl önce
Mecliste bugünlerde cinsel istismar suçlarının affı ile ilgili yapılan oylama'da oy veren milletvekillerine bu olay gönderilmeli ve suçluların topluma nasıl haince davrandıkları irdelenmeli. Sonuçta mağdur olan kız çocuğu ve ailesi oldu. Bir pislik temizlendi.
duzceli 81 5 yıl önce
bunun gibileri oldurmek sadece masumlari magdur eder . coluk cocuk babasiz kaldi . en iyisi pestil gibi edene kadar dovmek .
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın