banner851

banner955

KERESTE FABRİKASINDA FECİ ÖLÜM

Çilimli’de kereste ürünleri üzerine üretim yapan bir fabrikada çalışan Ekrem Sezer adlı işçi su kuyusuna düşerek geçirdiği iş kazası sonucu kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Asayiş 09.05.2017, 20:14 11.05.2017, 13:44
21267
Alınan bilgiye göre, Şaziye Köyü D-100 karayolu kenarı Çilimli mevkiinde kereste ürünleri üzerine faaliyet gösteren bir fabrikada çalışan 60 yaşındaki Ekrem Sezer isimli işçi, fabrikadaki su kanalı yapımı sırasında kalıpları sökerken dengesini kaybederek beton zemine düştü.

İstilli Köyünde ikamet eden Sezer düştüğü yerden çıkamayınca çevredeki arkadaşlarının haber vermesi üzerine olay yerine sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Kuyudan çıkarılan Sezer Düzce Atatürk Devlet Hastanesine kaldırıldı. Sezer burada yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamadı.
banner844
Yorumlar (20)
Mağdur 6 yıl önce
Yorumcu kaza esnasında ordamıydın. Teşhisi hemen nasıl koydun. Ben yakınıyım bilip bilmeden kafana göre yorum yapma
Mağdur 6 yıl önce
Vatandaş kardeşim senin bildiğin gibi değil o iş ben torunuyum herşeyin nasıl olduğunu çok iyi biliyorum
Mağdur 6 yıl önce
Düzceli sen boş konuşuyorsun kaç kişinin ekmek yediği beni ilgilendirmez orada iş güvenliği olsaydı bunlar olmazdı benim dedemdi ölen kişi senin başına gelseydi ne düşünürdün söyle bakalım bilip bilmeden kafanıza göre yorum yapmayın
DÜZCE 6 yıl önce
Ya ne kadar boş konuşan var bir insan ölüyor diye o kadar çalışan var oda bunların çocukları var uani 1 kişiyi 3le çarpsan siz düşünün kaç kişiye ekmek veriyo refik kuru dediğiniz adam bu gibi iş kazaları her fabrikada olur.
kurunun yeri 6 yıl önce
millete 3 kurş 5 kuruş takarak kar yapacagını zanneden kuru refik . anca hava atmayı bilirsin aldıgın arabalarla fabrikada işçilerin ölüyor. sen sefanı sürüyon işmi bu.? namaz kıl oruç tut hacca git bir fakir doyurda para gözlüğünü temizle
düzceli 6 yıl önce
bu fabrikada ilk kaza değil hemen hemen ayda bir iş kazası oluyor fabrikanın denetime acil ihtiyacı var
Vatandas 6 yıl önce
Arkads tamam Allah rahmet eylesin mekani cennet olsn olen vatandas fabrika iscisi deglmis bu devirde kimse kimseye zorla is yaptrmiyr ve senin kapatilsin dedigin fabrikalardn yuzlerce insan ekmek yiyor
Selçuk Sezer 6 yıl önce
Amca oğlumu kaybettim acım çok büyük, denetim diyorlar da bu fabrikanın ön yüzünde referandum süreci boyunca evet afişi asılı durdu. Yeni fabrika binasını AKP heyeti açtı. Hangi bakanlık müfettişi denetleyecek burayı sorarım, bu kaçıncı ya.
Ne Alaka 6 yıl önce
Ne alaka akp falan. Chp ecel mi kurtariyor. Geri kafalı olmayın bu kadar. Amcaoğluna dua et sen siyasetten anlamazsın bu kafayla.
Düzceli.. 6 yıl önce
cahil cahil konuşma, işi hemen siyasete döktünüz yine..!! ayıp ayıp..!! AKP nin yüzünden öldü dersiniz. hiç utanmadan..!!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın