banner851

banner955

KORUMA ALTINA ALINDI…

Düzce’de, sokaklarda yatan evsiz ve engelli Bünyamin Gezer’e devlet sahip çıktı. Cedidiye meydanında kaldırım üzerinde uyuyan Gezer, polis ekipleri tarafından alınarak Sosyal Hizmetlere bağlı bir kuruma yerleştirildi.

Asayiş 11.05.2022, 13:58
3253
KORUMA ALTINA ALINDI…

Yürekleri burkan görüntü bugün Öncü Haber kamerası tarafından Cedidiye Meydanında kaydedildi. Bir bacağı protez olan Bünyamin Gezer’i kaldırım üzerinde uyurken gören vatandaşlar, Düzce 112 Acil Çağrı Merkezi’ni arayarak, durumu yetkililere bildirdi.

İhbar üzerine kıs sürede olay yerine gelen polis ekipleri, engelli ve evsiz olduğu öğrenilen Bünyamin Gezer’i yattığı yerden kaldırarak ekip otosuna bindirdi. Ekip otosunda kimlik tespiti yapılan Gezer, o anlarda görüntü almaya çalışan Öncü Haber ekibine, gözyaşları içinde ‘Ne olur beni çekmeyin, beni rezil etmeyin’ diye yalvardı.

Sokaklarda pişmaniye satarak geçimini sağlamaya çalıştığı öğrenilen Gezer, önce sağlık kontrolünden geçirilmek üzere Düzce Atatürk Devlet Hastanesine, ardından ise işlemleri için Şehit Osman Çatana Polis Merkezine götürüldü.

Gezer, polis merkezindeki işlemlerinin ardından, barınabileceği Düzce Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne bağlı bir merkeze götürüldü.

banner844
Yorumlar (4)
komşu 7 ay önce
helal olsun. sizde boy boy çekip adını soy adını da yazarak paylaşmışsınız
Belediyeci 7 ay önce
"ne olur beni çekmeyin, rezil etmeyin" diye yalvarmış ancak hem çekmişsiniz hem de ismini açıkça lanse etmişsiniz.
Yorumcu 7 ay önce
5 senedir işsizim eytliyim.25 sene sigorta odedig halde sigortalı göstermiyorlar.yesil kart çıkarttım özele gitsem sigortali dan 100 alıyorlardı benden 500 alıyorlar girişte.ona rağmen ilaç paramı ödüyorum ya göçmenler herseyleri bedava
Yorumcu 7 ay önce
Bir ay bakarlar sonra kapı önüne koyarlar.gicmenkere sahip çıktıkları kadar halkına sahip çıkmıyorlar.Kendi vatandasina ev yapmayan iktidar iki milyon suriyeliue ev yapacak.Bizim paramızla adamlara ev yapıyorlar bize sormuyorlar bile.
Yeni Sayımız